Dohra vyhrocené bitvy s Plzní? Vítkovice vetovaly rozhodčího Kubičíka

Foto: hc-vitkovice.cz

Vedení extraligových Vítkovic se rozhodlo oficiálně vetovat hlavního arbitra Zbyňka Kubičíka, reaguje tak na jeho výkon z nedělního domácího zápasu s Plzní.

Plekanec Chance liga

Kubičík řídil duel čtvrtého kola společně s Pavlem Hodkem, na čarách jim vypomáhali Lukáš Kajínek a Kamil Zavřel. Dvojice hlavních s tresty rozhodně nešetřila, počet trestných minut se zastavil až na čísle 82 při poměru 24:58 z vítkovického pohledu.

Au! Čárový rozhodčí dostal pukem do hlavy

Kromě šestnácti menších trestů padly i čtyři vyšší. Desítku za nesportovní chování vyfasovali Milan Gulaš, Rostislav Olesz a Conor Allen, jenž nakonec musel pod sprchy. Bylo cítit, že aktéři nebyli spokojeni se sudími, ale po utkání museli mlčet.

Nervy a desítka. Vždy to padne na mě, mrzí Gulaše. Pak vymyslel obrat »

Až nyní se ozvaly Vítkovice. „Na základě výkonu v nedělním utkání 4. kola Tipsport Extraligy mezi HC VÍTKOVICE RIDERA a HC ŠKODA PLZEŇ se HC VÍTKOVICE RIDERA rozhodl oficiálně vetovat hlavního rozhodčího Zbyňka Kubičíka,“ uvedly.

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz