Disciplinárku nově povede Řezníček, rozhodčím bude dál šéfovat Šindler

Foto: Karel Švec, Český hokej

14. července 18:03

Adam Bagar

Výkonný výbor Českého hokeje schválil hlasováním per rollam složení komise rozhodčích, disciplinární, sportovně-technické a smírčí komise ČSLH. Další pak budou odhlasovány na zasedání výkonného výboru v srpnu.

partneři českého hokeje

Sudím bude dál šéfovat bývalý vynikající arbitr Vladimír Šindler. Členy komise rozhodčích pak zůstávají Stanislav Barvíř, Pavel Halas, Luboš Chytil, Milan Kolísek, Rudolf Potsch a František Rejthar.

Kmoníček skončil u disciplinární i sportovně-technické komise

Na postech předsedy disciplinární komise i sportovně-technické komise Českého hokeje se loučí hradecký generální manažer Aleš Kmoníček. Nahradí jej Josef Řezníček, respektive Antonín Vansa.

Členy disciplinárky ČSLH, která neřeší podněty z TELH, jsou Martin Loukota, Pavel Setikovský, Vladimír Šindler, Antonín Vansa a Pavel Smažil, jenž byl dosazen místo nového šéfa Josefa Řezníčka.

Složení STK je shodné jako u disciplinárky. Povýšeného Antonína Vansu nahradí Pavel Smažil, zbývajícími čtyřmi členy jsou Martin Loukota, Josef Řezníček, Pavel Setikovský a Vladimír Šindler.

Někdejší extraligový bek a dnes ředitel elitní tuzemské hokejové soutěže Řezníček bude zároveň dál pracovat jako předseda smírčí komise, jejímiž členy zůstávají Lukáš Kuhajda a Antonín Vansa.

Foto: Vladimír Koča

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz