Dietz končí v Hradci, přestupuje do Litvínova. Dukla udržela Semana

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

Extraligové kluby hlásí další novinky ve svých kádrech. Zajímavou posilu přivítají v Litvínově, z Hradce Králové tam přestoupil obránce Stanislav Dietz. Nováček z Jihlavy pak udržel kanonýra Filipa Semana, který podepsal novou smlouvu na rok s dvouletou opcí. Verva a Dukla o těchto novinkách informovaly na svých webech.

Nový fanshop

V Litvínově pokračují v tvorbě kádru pro nadcházející sezonu 2017-18. Obranné řady Vervy vyztuží šestadvacetiletý zadák Stanislav Dietz, který naposledy oblékal dres Hradce Králové. Oba kluby se dohodly na přestupu. Dietz by měl na severu Čech působit nejméně následující dvě sezony, upsal se na dva roky.

Janus se v Litvínově loučí, nahradí ho Kantor. Hübl zůstává, co Hanzl? »

Dietz, který byl dokonce před rokem povolán do českého národního týmu, za nějž odehrál tři zápasy v rámci Euro Hockey Tour, debutoval v nejvyšší soutěži už v osmnácti letech. Celkem v extralize nastoupil ke 167 zápasům a nasbíral 31 bodů. Většinu z nich zaznamenal v letošní sezoně, blýskl se 19 body (4+15).

Tamní vedení dotáhlo do úspěšného konce také další působení útočníka Viktora Hübla, ten už s klubem oficiálně podepsal nový dvouletý kontrakt. Osmatřicetiletý střelec patří ke klíčovým borcům Rulíkova souboru, v uplynulém ročníku 2016-17 zapsal v 57 střetnutích parádních 41 bodů za 18 branek a 23 nahrávek.

Foto: Tomáš Buksa, hcdukla.cz

A další novinku oznámila také Dukla. Nováček elitní tuzemské soutěže udržel velezkušeného útočníka Filipa Semana, jenž měl letos výrazný podíl na jihlavském postupu do elitní soutěže. Jednatřicetiletý útočník pomohl Dukle slušnými 49 body za 23 branek a 26 nahrávek, celkem odehrál nevídaných 72 zápasů.

Tamní vedení ho však udrželo. Filip Seman podepsal novou roční smlouvu s dvouletou opcí a po Josefu Skořepovi, Radku Hubáčkovi a Tomáši Jiránkovi je tak dalším útočníkem, který se v jihlavském dresu představí i v příští sezoně. Už dřív posílili obranné řady jihlavského klubu Jan Zdráhal s Jakubem Suchánkem.


Sázej na zápasy MS s bonusem 500 Kč od Sazkabetu!

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz