Den Zohornů! Nejstarší rozhodl zápas v KHL, mladší bráchové odstřihli Dynamo

Foto: hcamur.ru, Ivo Dostál, Michal Eger

Tohle se jen tak nevidí! Všichni tři bratři Zohornové se v jeden den (28. prosince) dokázali gólově prosadit. Ten nejstarší z nich, Tomáš, rozhodl v KHL gólem v prodloužení duel proti Spartaku Moskva. Jeho mladší sourozenci Hynek a Radim byli jedinými střelci zápasu na ledě Pardubic. Jak góly všech bratrů Zohornových padly?

Plekanec Chance liga

Tomáš Zohorna

Rok 2017 nemohl nejstarší z bratří Zohornů zakončit lépe. Devětadvacetiletý útočník Chabarovsku vymíchal v prodloužení brankáře Spartaku Moskva Nikitu Bespalova a elegantním způsobem rozhodl zápas. Jednalo se o jeho osmou branku v aktuálním ročníku KHL.

Radim Zohorna & Hynek Zohorna

Mladší sourozenci Tomáše Zohorny, Hynek a Radim, se postarali o vítězství Komety nad bývalým týmem svého nejstaršího bratra. Nejmladší z bratrského tria Radim otevřel skóre proti Pardubicím v 17. minutě po parádním pasu Martina Erata. Hynek pak ve druhé části na brankovišti dokončil práci Lukáše Nahodila.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz