Dančišin neuspěl v Jihlavě a zamířil do 2. ligy

Foto: Markéta Křížová, hcdukla.cz

Útočník Milan Dančišin se po neúspěšných zkouškách v Motoru a v Dukle vydává do třetí nejvyšší soutěže. Jako novou posilu ho představil Tábor.

HokejkaTV

Jednadvacetiletý forvard si za Kohouty čtyřikrát (1+1) zahrál už v minulé sezoně, měl tam totiž střídavé starty z Českých Budějovic.

V sestavě Motoru měl ale loni poměrně stálé místo: celkem za něj nastoupil do 64 zápasů (3+8) a například v baráži získal mnoho cenných zkušeností.

Teď z nich bude Dančišin těžit v Táboře.

Drobný centr totiž nepřešel prvním řezem v českobudějovickém kádru a nevyšly mu ani rychlé testy u dalšího prvoligového favorita. V Jihlavě odehrál přípravný duel s Prostějovem a obě modelová utkání proti reprezentaci.

Ve druhé lize by měl dostat klíčovou roli. Mimochodem: Tábor získal během jednoho týdne hned dva hráče z Chance ligy: už dříve oznámil příchod slávistického mladíka Davida Matějky (psali jsme tady).

Aktuální kádr HC Tábor

Brankáři: David Novák, Michal Novák.

Obránci: Václav Beran, Petr Bouška, Kamil Černý, Marcel Dvořák, Dominik Havelka, Martin Havran, David Košař, Jan Radoš, David Skočovský.

Útočníci: Jiří Bárta, Jan Březina, Radim Heřman, Štěpán Kadilák, Rok Macuh, Radek Pechánek, Tadeáš Pejchal, Jakub Pípal, Lukáš Prášek, Radek Seidl, Štěpán Štěpánek, Jan Trummer, Patrik Zayml, David Matějka, Milan Dančišin.

Foto: Markéta Křížová, hcdukla.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz