Další zvučné jméno v Chance lize? Míří do ní David Květoň

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

Ve čtvrtečním přípravném utkání se ve frýdecko-místecké sestavě objeví jedno nové a hodně známé jméno: zkušený útočník David Květoň.

NHL 20

„Probíhají jednání o možnosti jeho působení v naší organizaci," stojí na webu prvoligového klubu.

31letý útočník hrál poslední tři roky za Vítkovice. V minulém ročníku nastoupil k 58 utkáním, v nichž dal deset gólů a na třinácti se podílel asistencí.

Nyní by se mohl vrátit do třinecké organizace, kde zažil nejlepší etapu své kariéry. S Oceláři v roce 2011 vybojoval extraligový titul a sám hrál tak dobře, že to dotáhl až do národního týmu.

Ve druhé nejvyšší soutěži už v minulosti působil. Jako junior sbíral zkušenosti v Porubě a v sezoně 2014/2015 pomohl k postupu ambicióznímu Chomutovu. 

Ve čtvrtek večer nastoupí za Frýdek-Místek proti Přerovu. Objeví se v jeho sestavě i v Chance lize, která startuje 11. září?

Soupiska HC Frýdek-Místek

Brankáři: Lukáš Daneček, Matěj Loubal, Patrik Švancara, Nick Malík.

Obránci: Patrick Kudla, Jan Zahradníček, Filip Haman, Ondřej Hrachovský, Dávid Stránský, Jakub Adámek, Jakub Michálek, Filip Rufer, Filip Krzak.

Útočníci: David Klimša, Rostislav Martynek, Milan Mikulík, Jan Kalus, Kryštof Stuchlík, Dan Przybyla, Marek Havránek, Lukáš Motloch, Lukáš Kaukič, Filip Indrst, Adam Flok, Matouš Čmiel, Nico Geidl, Viktor Konečný, David Květoň (v jednání).

Změny v kádru

Příchody: Matěj Loubal (G, Žďár n/S), Patrik Švancara (G, jun. Třinec), Patrick Kudla (O, Nové Zámky, SVK), Jakub Michálek (O, jun. Třinec), Filip Rufer (O, jun. Třinec), Filip Krzak (O, jun. Třinec), Kryštof Stuchlík (Ú, New Jersey Hitmen, NCDC), Marek Havránek (Ú, jun. Třinec), Filip Indrst (Ú, jun. Třinec), Matouš Čmiel (Ú, jun. Třinec), Nico Geidl (Ú, jun. Třinec), Viktor Konečný (Ú, jun. Vítkovice), David Květoň (Ú, Vítkovice, v jednání).

Odchody: Jan Hlaváč (G, Hodonín), Peter Hamerlík (G, Bratislava Capitals, SVK2), Jan Bartko (O, Ticino, ŠVÝ2), Patrik Husák (O, Poruba), Jiří Krisl (O, Přerov), Jan Rudovský (Ú, Chomutov), Vít Christov (Ú, České Budějovice), Jonáš Peterek (Ú, Calgary Hitmen, WHL), Adam Raška (Ú, Rimouski, QMJHL).

Foto: Petr Kotala, hc-vitkovice.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz