Další zvučné jméno do 2. ligy: Milan Procházka!

Foto: Facebook HC Moravské Budějovice 2019

První znojemský odchovanec v historii Tipsport extraligy, český šampión s Karlovými Vary a borec se starty v národním týmu...

HokejkaSHOPvanoce

To je vizitka nové posily Moravských Budějovic: 42letého útočníka Milana Procházky.

„Dnes je velký den," neskrývá nadšení trenér Miroslav Vybíral. „Určitě posune naše mladé hráče zase kupředu a bude jim mentorem."

Aby také ne: Procházka odehrál v nejvyšší soutěži přes 600 zápasů, v Chance lize se pak dostal na 400. „Slibujeme si od něj, že bude řídit hru naší druhé formace a bude se prosazovat v přesilových hrách. I díky spolupráci se Znojmem bylo možné zrealizovat tento příchod znojemské legendy," děkuje Vybíral na klubovém webu.

Procházka začal uplynulý ročník v prvoligovém Přerově (33 utkání, 8+8), pak ale požádal Zubry o uvolnění. Lákala ho totiž výzva v italském Eppanu, který trénoval jeho kamarád Tomáš Demel. Právě ve druhé nejvyšší soutěži tedy loňskou sezonu dohrál (16 zápasů, 9+8).

Předtím si udělal skvělé jméno doma ve Znojmě, v Karlových Varech i v Chomutově. Měl pověst špičkového defenzivního útočníka. Fanoušci ho milovali také v Přerově.

A teď se z jeho příchodu radují Žihadla... Druhá liga bude zase o něco zábavnější!

Aktuální kádr HC Moravské Budějovice 2019

Brankáři: David Vacek, Jan Radosta, Radek Kocák.

Obránci: Jiří Peroutka, Tomáš Pelikán, Aleš Trnka, Matěj Chlubna, Matyáš Šána, Zdeněk Brabec, Daniel Dudáček, Ján Marcinko.

Útočníci: Tomáš Račický, Tomáš Sigmund, Ondřej Svoboda, Richard Sorger, Jiří Kratochvíl, Roman Alexa, Daniel Piš, Patrik Bulín, Mirek Bazala, Tomáš Hačecký, Petr Krutiš, David Horký, Adam Špaček, Milan Procházka.

Milan Procházka.

Milan Procházka. | Foto: Hana Řezníčková, hokejprerov.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz