Další známé jméno ve 2. lize: sezonu tam začne Jan Starý

Foto: Lubomír Tesař, lhkjestrabi.cz

Zkušený útočník Jan Starý se po nevydařené štaci v Kazachstánu vrací – alespoň dočasně – do Česka. Sezonu zahájí ve druholigovém Trutnově.

HokejkaSHOPvanoce

Starý by mohl za Draky nastoupit už v sobotním utkání proti Mostu.

Třiatřicetiletý forvard měl letos působit v Kazachstánu. Jeho angažmá v Kokšetau však skončilo hodně rychle. A taky neslavně: klub totiž hned při první výplatě nedostál svým závazkům. Celý příběh najdete v samostatném článku.

Starý si proto raději hledá jiné působiště. Začne v druholigovém Trutnově, kam to nemá z rodných Pardubic daleko. V jednom týmu se tam potká s další výraznou osobností: Vojtěchem Kubinčákem.

Starý hrál poslední dvě sezony za Prostějov. V té minulé získal 35 bodů (13+22) v 60 zápasech. Nejlepší časy kariéry zažil v Pardubicích, s nimiž slavil hned dva mistrovské tituly. Dotáhl to dokonce i do národního týmu. Později ho bohužel zbrzdila nepříjemná zranění.

Soupiska HC BAK Trutnov

Brankáři: Patrik Ašenbrenner, Vojtěch Nečas, Petr Pivrnec.

Obránci: Vojtěch Faltys, Lukáš Junek, Jakub Kynčl, Václav Leder, Vojtěch Pražák, Martin Pěnčík, Matěj Suk, Bohdan Višňák, Lukáš Vácha.

Útočníci: Jiří Bucek, Petr Chytráček, Dominik Chára, Pavel Fedulov, Roman Janoušek, Jakub Jedlička, Martin Kozák, Filip Krsek, Vojtěch Kubinčák, Jakub Martinec, Matěj Poul, Jan Semorád, Daniel Svoboda, Jakub Tatar, David Vacek, Jan Starý.

Foto: Jan Jedlička, hcdynamo.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz