Další změny v Kometě! Mistr získal Orsavu, Zohorna odchází do Boleslavi

Foto: Jiří Grulich, hc-kometa.cz

Kometa pokračuje v posilování kádru! Z Mladé Boleslavi získala na přestup zkušeného útočníka Jakuba Orsavu, opačným směrem putuje Radim Zohorna. Kluby to uvedly na svých webových stránkách.

Zlatá hokejka

„Je to mladý hráč s velkým potenciálem. Jsme rádi, že jsme se s Kometou dohodli a že se nám povedlo přivést nový element i oživení do týmu,“ hlásí sportovní ředitel Bruslařského klubu Radim Vrbata na adresu Radima Zohorny.

Mladá Boleslav se naopak rozloučila s Jakubem Orsavou. „Přejeme mu hodně štěstí v další kariéře a děkujeme za všechnu práci, kterou pro Mladou Boleslav odvedl,“ doplňuje Vrbata s tím, že oba útočníci se stěhovali na přestup.

Foto: bkboleslav.cz

Dvaadvacetiletý Zohorna v aktuálním extraligovém ročníku zaznamenal 35 startů v brněnském dresu, nasbíral v nich sedm bodů (1+6). O pět let starší Orsava pak v boleslavských barvách zapsal 12 bodů (7+5) ve 24 zápasech.

Radim Zohorna si vyzkouší nejvyšší soutěž poprvé v jiném než brněnském dresu. To Jakub Orsava, který se ve středočeském klubu loučí po dvou a půl letech, předtím sbíral extraligové starty také v Pardubicích a hlavně v Třinci.

Soupiska HC Kometa Brno

Brankáři:
Lukáš Dostál, Pavel Jekel, Lukáš Klimeš, Karel Vejmelka.

Obránci:
Ivan Baranka, Michal Barinka, Tomáš Bartejs, Michal Furch, Michal Gulaši, Daniel Kowalczyk, Radek Kučeřík, Tomáš Malec, Zbyněk Michálek, Dalimil Mikyska, Ondřej Němec, Jan Štencel.

Útočníci:
Leoš Čermák, Martin Dočekal, Martin Erat, Petr Holík, Jan Hruška, Bedřich Köhler, Petr Kratochvíl, Silvester Kusko, Alexandre Mallet, Peter Mueller, Jakub Orsava, Karel Plášek mladší, Tomáš Plekanec, Vojtěch Střondala, Jan Süss, Tomáš Vondráček, Martin Zaťovič.

Soupiska BK Mladá Boleslav

Brankáři:
Dominik Groh, Pavel Kantor, Michal Krofta, Gašper Krošelj, Jan Růžička.

Obránci:
David Bernad, Ondřej Dlapa, Vladimír Eminger, Jan Hanzlík, František Hrdinka, Oldrich Kotvan, Jiří Kurka, David Němeček, Martin Pláněk.

Útočníci:
Oscar Flynn, Jan Grim, Jakub Klepiš, Tomáš Knotek, Pavel Kousal, Martin Látal, Pavel Musil, Ondřej Najman, Lukáš Pabiška, Dominik Pacovský, Martin Procházka, Pavol Skalický, David Šťastný, Michal Vondrka, Radim Zohorna, Lukáš Žejdl.

Nedávné změny v Kometě

Bleskový přesun mezi Kometou a Dynamem. Pardubice ulovily Schause »
Zkušená posila pro Kometu. Z Vítkovic přichází slovenský zadák Baranka »
Velká rošáda brankářů: Kašík míří z Komety do Zlína, Sedláčka má Sparta »
Další změny v Dynamu! Ofenzivu oživí Horký, Vondráček se vrací do Brna »
Zbyněk Michálek hlásí návrat na extraligovou scénu, posílí Kometu Brno »

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz