Další změny v Dynamu! Ofenzivu oživí Horký, Vondráček se vrací do Komety

Foto: Michal Eger, hc-kometa.cz

20. prosince 2018, 12:01

Adam Bagar

Pardubice dál reagují na výsledkovou krizi, tentokrát měnily s Kometou. Na východ Čech míří v rámci hostování do konce sezony útočník Luboš Horký, do Brna se vrací Tomáš Vondráček.

Nový fanshop

Jednadvacetiletý Luboš Horký v letošní sezoně sehrál za Kometu 24 utkání, zapsal v nich dva body za gól a asistenci. Dalších šest startů a osm bodů za čtyři branky a stejný počet nahrávek přidal ve druhé nejvyšší soutěži v dresu partnerské Třebíče.

O šest let starší Tomáš Vondráček nastoupil za Pardubice do všech 27 střetnutí probíhajícího ročníku. Nasbíral v nich devět bodů za čtyři góly a pět asistencí, ale také 14 záporných bodů v bilanci +/-, což je jedno z nejhorších čísel v celé soutěži.

Horký si premiérově v kariéře vyzkouší extraligu v jiném než v brněnském dresu, Vondráček už dřív odehrál za Kometu 198 zápasů a dalších 35 přidal v Plzni. Oba hráči se přesouvají na hostování do konce sezony a nastoupit by měli už v pátek.

Dynamo tak pokračuje ve změnách, kterými se snaží zvrátit dosavadní vývoj sezony. Výběr trenérů Ladislava Lubiny, Richarda Krále a Petra Čáslavy zapsal už jedenáct porážek v řadě a po posledním kole se dokonce propadl až na dno tabulky.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz