Další změny v AZetu: Radek Veselý vybojoval smlouvu, dva hráči končí

Foto: hc-havirov.cz

Havířov hlásí další změny v kádru. Zatímco Karol Korím a Dominik Kafka se loučí, Radek Veselý uspěl na zkoušce a podepsal smlouvu. Klub o tom informuje na svých webových stránkách.

Nový fanshop

Dvaadvacetiletý útočník se ke slezskému týmu připojil na konci července a o tři týdny později už podepisoval kontrakt. Trenéry rychle přesvědčil o svých kvalitách, za čtyři přípravná utkání nasbíral slušné tři body za dvě branky a jednu nahrávku.

Slovák Rehuš mění Francii za Chance ligu, posílí útok Havířova »

V Havířově se mu zatím líbí. „Do party jsem myslím zapadl, kluci v kabině jsou super. Na město si zvykám, ale i to je v pohodě,“ hlásí pro web hc-havirov.cz Radek Veselý, který v uplynulém ročníku nastupoval za prvoligové Benátky nad Jizerou.

Foto: hc-havirov.cz

Druhou nejvyšší soutěž hrál také v Chomutově, Kadani a Mostě, mezi tuzemskou elitou zapsal 20 startů za Piráty a chemiky. Další sezonu stráví v Havířově. „Věřím, že se nám bude dařit jako týmu a uděláme super sezonu,“ přeje si posila AZetu.

Havířov přišel o Kotalu, musí na operaci. Chalupa s Raškou končí »

Naopak zadák Karol Korím a útočník Dominik Kafka se loučí a musejí si hledat nové angažmá. „Ve středu s nimi byla ukončena zkouška. Oběma děkujeme a přejeme hodně úspěchů v další kariéře,“ informuje klub na svých webových stránkách.

Aktuální soupiska AZ RESIDOMO Havířov

Brankáři:
Ondřej Bláha, Jiří Matoušek, Michal Dufek.

Obránci:
Jakub Matai, Patrik Luža, Jakub Dudek, David Chroboček, Vojtěch Ševěček, Jaroslav Mrowiec, Petr Šendera.

Útočníci:
Jan Maruna, Jakub Kotala, Lukáš Bednář, Radek Pořízek, Marek Haas, Dominik Pawliczek, Dominik Cihlář, Jan Bambula, Tomáš Gřeš, Radek Veselý, Rok Macuh, Filip Seman, Branislav Rehuš.


Sázej na zápasy MS s bonusem 500 Kč od Sazkabetu!

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz