Další změna v Pardubicích: Dynamo se rozloučilo s Hrabalem

Foto: hcpce.cz

Úpravy v hráčském kádru posledního celku extraligové tabulky z Pardubic pokračují. Po rošádě obránců přichází defenziva Dynama o další známou tvář. V klubu končí zkušený bek Josef Hrabal.

Nový fanshop

Před pár dny Východočeši informovali o výměně obránců s Litvínovem, ze kterého do Pardubic přišel švédský zadák Mathias Porseland. Opačným směrem zamířil Marek Trončinský.

Teď Dynamo přichází s další změnou v hráčském kádru. V pardubické organizaci už dále nebude působit Josef Hrabal. „Pepa měl patřit k pilířům naší základní sestavy, z ní ale postupně vypadl,“ říká pro oficiální web pardubického klubu generální manažer Dynama Dušan Salfický.

Třiatřicetiletý obránce sehrál za Pardubice 55 extraligových utkání, v nichž vstřelil dva góly a na dalších deset branek přihrál. „Chci mu poděkovat za přístup k jednáním a odvedené služby v našem týmu. Přeji mu pevné zdraví a mnoho štěstí v další kariéře,“ dodává Salfický.

Hrabal v Dynamu končí po vzájemné dohodě s klubem. Někdejší reprezentant v nejvyšší soutěži nastupoval kromě Pardubic za Třinec a Vsetín. Zahrál si také ve Švédsku, Finsku nebo v Rusku.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz