Další změna v Kometě, po posilách má i nového generálního partnera

Foto: Jiří Grulich, hc-kometa.cz

25. června 10:54

Adam Bagar

Po několika posilách v čele s útočníky Lukášem Kašparem a Peterem Muellerem představila mistrovská Kometa nového generálního partnera. Je jím značka CZECH FUND, která je součástí investiční skupiny DRFG. Dohoda byla uzavřena na tři roky, klub o tom informoval v tiskové zprávě.

Nový fanshop

V Brně s DRFG spolupracují už od roku 2015, kdy se investiční skupina stala hlavním partnerem klubu a zároveň vstoupila do názvu domácího stánku, jenž od té doby nese název DRFG Arena. Spolupráce dál pokračuje, ale nově byla rozšířena o značku CZECH FUND, která se od sezony 2018-19 stává novým generálním partnerem brněnského klubu.

"Jsem velmi rád, že naše dlouhodobá spolupráce s DRFG pokračuje, a navíc se ještě rozšiřuje, kdy na pozici generálního partnera klubu bude minimálně po dobu tří let značka CZECH FUND. Moc si toho vážíme a jsme přesvědčeni, že společně můžeme Kometu posouvat výš a to nejen na sportovním poli," říká majitel a trenér Komety Libor Zábranský.

Foto: Jiří Grulich, hc-kometa.cz

"Kometa je fenomén, který v Česku nemá obdoby. Podařilo se obhájit titul, na všechna utkání je takřka vyprodáno, je to skvělá značka s úžasnou tradicí a fanouškovskou základnou. Kometa je skvělý tým, který navíc výborně pracuje s mládeží a nesoustředí se jen na A-tým. To je něco, co je nám sympatické a co chceme podporovat," líčí Juraj Černička.

Šampión z posledních dvou extraligových sezon před novým generálním partnerem představil také několik zajímavých posil. Nejdřív se ohlížel po jiných tuzemských klubech a na jih Moravy přivedl Juraje Mikuše s Bedřichem Köhlerem, pak ze Slovanu získal Lukáše Kašpara a nakonec ukázal na Američana Petera Muellera, jenž sehrál 297 duelů v NHL.

Příchody do HC Kometa Brno

Bedřich Köhler (Hradec Králové)
Juraj Mikuš (Sparta Praha)
Lukáš Kašpar (Slovan Bratislava)
Peter Mueller (Salcburk)

Odchody z HC Kometa Brno

Hynek Zohorna (Lahti)
Marek Čiliak (Slovan Bratislava)
Martin Nečas (Carolina)
Vojtěch Němec (Plzeň)
Lukáš Vágner (Karlovy Vary)
Tomáš Havránek (Karlovy Vary)
Marcel Haščák (neznámo)
Tomáš Vincour (neznámo)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz