Další zkoušky v Třebíči. Uspějí dva loňští hráči Sokolova?

Foto: Tomáš Bouda, hcsokolov.cz

Do Třebíče přicházejí další dva hokejisté na zkoušku: jedná se o obránce Petra Vodičku (na fotce) a útočníka Tomáše Křehlíka. Oba naposledy působili v Sokolově.

Aplikace Tipsport extraligy

Třiadvacetiletý Vodička prošel prakticky všemi mládežnickými kategoriemi v Karlových Varech. Počínaje ročníkem 2018/2019 byl stálou součástí nedalekého Sokolova. Západočechům nejdříve pomohl vybojovat postup do Chance ligy, tu si o rok později ve stejném dresu také sám zahrál.

Celková bilance? 58 zápasů, dva góly a devět asistencí. Na to, že hrál za poslední tým tabulky, měl navíc slušné +/- (-7). 

Vodička absolvoval přípravu na letošní ročník v Karlových Varech a dokonce odehrál dva zápasy Česká Generali Cupu. Další starty už ale přidá v Třebíči.

V klubu je zatím na zkoušce. Stejně jako dva jiní beci: Lukáš Chalupa a Lukáš Kříž.

Devatenáctiletý Tomáš Křehlík se na Vysočinu hodlá vrátit po dvou sezonách. Během mládežnických let už totiž působil v Havlíčkově Brodě, Žďáru nad Sázavou a nebo právě v Třebíči.

První zkušenosti mezi muži sbíral v uplynulém ročníku: jednou nastoupil v extralize za Karlovy Vary, dalších šestnáct startů pak přidal v prvoligovém Sokolově. Připsal si během nich jeden gól a jednu asistenci.

Kromě těchto dvou příchodů oznámila Horácká Slavia na svém Facebooku také aktuální zdravotní stav několika hráčů. Z posledního přípravného utkání proti Porubě totiž odstoupilo hned trio jejich opor: Karel Nedbal, David Michálek a Ladislav Bittner.

Nejvážněji to vypadá s Nedbalem, poctivý obránce podstoupí magnetickou rezonanci, podle ní bude stanoven další léčebný postup. Naopak v případě Bittnera a Michálka by se nemělo jednat o nic závažného.

Aktuální kádr SK Horácká Slavia Třebíč

Brankáři: Pavel Jekel, Jan Mičán.

Obránci: Šimon Szathmáry, Karel Nedbal, Václav Čejka, Ondřej Ševčík, Michal Furch, Lukáš Zukal, Vojtěch Doktor, Lukáš Chalupa, Lukáš Kříž, Petr Vodička.

Útočníci: Martin Šťovíček, Lukáš Nedvídek, Michal Vodný, Matěj Psota, Ladislav Bittner, David Michálek, Radim Ferda, Robert Havlát, Ondřej Malec, Matěj Kořenek, Zdeněk Vedral, Patrik Mojdl, Václav Krliš, Tomáš Šoustal, Tomáš Křehlík.

Foto: Ronald Hansel, Juniorský hokej

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz