Další senzační nájezd mladých Pirátů: Chlán napodobil Malíka!

Jako by se hokejisté juniorského týmu Chomutova předháněli, kdo ukáže hezčí nájezd. Jen necelý týden po libovém kousku Josefa Koláčka tentokrát vystřihl parádní zakončení Petr Chlán!

HokejkaTV

Syn bývalého hokejisty Kamila Koláčka, útočníka Litvínova či Chomutova, minulý pátek stylově popřál k sedmdesátým narozeninám Antonínu Panenkovi. Josef Koláček předvedl v utkání se Žďárem nad Sázavou nevídaný dloubáček, kterým z ostrého úhlu přehodil brankáře.

Jeho lob posléze zaujal fanoušky nejenom v Česku. Mladého forvarda chválila dokonce i kanadská televize TSN.

Další skvělá finta z dílny juniorských Pirátů na sebe nenechala dlouho čekat. Ve čtvrtek Chomutov tentokrát hostil Mladou Boleslav a i když v základní hrací době prohrál, nadstavbu znovu získal na svou stranu. Proměnil totiž všechny čtyři samostatné nájezdy.

Ten rozdílový měl ve třetí sérii na svědomí Petr Chlán, aktuálně druhý nejproduktivnější hráč soutěže. Brankáři naznačil kličku do bekhendu, ale pak si kotouč stáhl mezi nohy a pověsil ho pod břevno à la Marek Malík!

Mimochodem, od Malíkova slavného nájezdu za New York Rangers minulé pondělí uplynulo třináct let.

Na koho si mladí Piráti vzpomenou příště?

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz