Další posily pro Porubu? S týmem trénují i Szathmáry a talent z OHL

Foto: Lukáš Bajgar, hcporuba.cz

Do přípravy prvoligové Poruby se připojily další dvě nové tváře –⁠ obránce Šimon Szathmáry s útočníkem Štěpánem Macháčkem. Klub to uvedl na svých webových stránkách.

Fanshop národního týmu

25letý Šimon Szathmáry, který v předchozích dvou sezonách patřil k nejlepším zadákům Chance ligy, se po nedávném konci v Třebíči přesunul k ambiciózním Slezanům.

Foto: Lukáš Bajgar, hcporuba.cz

„Šimon je už od letošního léta kmenovým hráčem Poruby. Zda v kádru ale zůstane, či nikoliv, zatím není jasno,“ informovali Ostravané po středečním tréninku v Polsku.

S porubským tymem se v Jastrzebie připravuje i 17letý talent Štěpán Macháček, odchovanec novojičínského hokeje strávil poslední sezonu v kanadské juniorské OHL.

Foto: Lukáš Bajgar, hcporuba.cz

„Štěpán dostal možnost se tady rozehrát, než se zámořská soutěž opět rozběhne,“ uvedl klub na adresu reprezentanta, který za Owen Sound Attack nasbíral šest bodů.

Už dřív se k týmu připojil i ruský forvard Jurij Žolobov, jenž loni zářil v Kadani. Trenérský štáb má takřka kompletní kádr, nadále chybí jen zraněný kapitán Marek Sikora.

Soupiska HC RT TORAX Poruba 2011

Brankáři:
Frederik Foltán, Ervins Muštukovs, Marek Slíž.

Obránci:
Jakub Teper, Dušan Žovinec, Lukáš Kozák, Patrik Urbanec, Tomáš Pastor, Marek Slavík, Filip Dundáček, Dominik Rudl, Tomáš Voráček, Šimon Szathmáry (?).

Útočníci:
Lukáš Endál, Markus Korkiakoski, Petr Stloukal, Jan Káňa, Jurij Žolobov, Michal Hlinka, Jan Hudeček, Tomáš Jáchym, Petr Kanko, Marek Sikora, Marek Špaček, Radim Toman, Michal Hotěk, Jiří Brodek, Daniel Häring, Radek Pořízek, Štěpán Macháček (?).

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz