Další pokus o restart. Réway chce zpátky do Česka!

Foto: Jan Beneš, hcsparta.cz

Martin Réway si hledá působiště pro příští sezonu. „Mám sice nabídku ze Švédska, ale soustředím se na Česko,“ prozradil slovenský útočník v rozhovoru pro hokejportal.net.

HokejkaTV

Svérázný čtyřiadvacetiletý hokejista má za sebou další smolnou sezonu...

Loni touto dobou se připravoval s Hradcem Králové, jenže Mountfield se s Réwayem ještě před začátkem základní části nečekaně rozloučil.

Réway byl poté dlouho bez práce. V listopadu nakonec zamířil do druhé nejvyšší švédské soutěže – za Tingsryds ovšem stihl jen deset utkání (0+2).

„Asi v pátém zápase jsem se zranil a příznaky otřesu mozku se mi vracely po celou sezonu," smutní Réway, někdejší velký talent slovenského hokeje.

„Teď jsem konečně zdravotně v pořádku," dodává v rozhovoru pro hokejportal.net.

Vrátí se skutečně do Česka, kde si v letech 2015 až 2016 skvěle vedl ve Spartě?

„Mám českého agenta, takže se soustředím na Česko. Má lepší kontakty tam. Nejspíš to tedy bude Česko, nebo Švédsko," přiznává. „Ale určitě, kdyby byla dobrá nabídka ze Slovenska, uvažoval bych o ní."

„Hlavně ale potřebuji sezonu s hodně zápasy," popisuje svůj primární cíl. „Věřím, že čím víc jich odehraji, tím dřív se do toho dostanu a přiblížím se k tomu, kde jsem býval." 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz