Další podpisy v Kladně! Rytíři si pojistili také Cikánka a Melku

Foto: rytirikladno.cz

Kladno hlásí další novinky v kádru! V příští extraligové sezoně se může spolehnout i na služby brankáře Lukáše Cikánka a útočníka Antonína Melky, kteří s Rytíři prodloužili kontrakty. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

HokejkaTV

Lukáš Cikánek má za sebou skvělou sezonu. „V jejím závěru byl pro nás stěžejním hráčem. Odchytal celé play off i baráž, tam nás proti extraligovým týmem jednoznačně přesvědčil o svých kvalitách,“ pokyvuje kladenský sportovní manažer a trenér David Čermák.

„Vztahy mezi gólmany jsou často složité, ale kluci si sedli a vychází spolu skvěle.“

Už o den dřív se Rytířům upsal také Adam Brízgala, brankářská dvojice tak zůstává stejná. „Vztahy mezi gólmany jsou často složité, ale kluci si sedli a vychází spolu skvěle. Nedělalo jim ani problém, že se střídali. Věříme, že to tak bude pokračovat,“ hlásí Čermák.

Foto: Josef Poláček, rytirikladno.cz

Pokračuje i Antonín Melka, jenž se během sezony do Kladna vrátil po třech ročnících v Ústí nad Labem. „Hodně nám pomohl v přesilovkách, kde ukázal svůj klid. Teď dostane šanci v extralize a jsem přesvědčený o tom, že se bavíme o extraligovém hokejistovi.“

„Jsem přesvědčený o tom, že se bavíme o extraligovém hokejistovi.“

Kladenská soupiska se tak dál rozrůstá, bez juniorů na ní figuruje už devatenáct hráčů. Nejasná je stále situace kolem Jaromíra Jágra. Legendární útočník s číslem 68 na zádech sice má ve svém klubu podepsaný kontrakt, ovšem pokračování v kariéře ještě nepotvrdil.

Foto: Josef Poláček, rytirikladno.cz

Aktuální soupiska Rytířů Kladno

Brankáři:
Adam Brízgala, Lukáš Cikánek.

Obránci:
Martin Kehar, André Lakos, Ladislav Romančík, Václav Veber, Josef Zajíc, Matyáš Zelingr.

Útočníci:
Štěpán Bláha, Jakub Hajný, Šimon Jelínek, Tomáš Kaut, Daniel Kružík, Patrik Machač, Antonín Melka, Tomáš Redlich, David Stach, Jakub Strnad, Ladislav Zikmund.

Příchody do klubu Rytíři Kladno

Ladislav Romančík (Litvínov)
David Stach (Plzeň)

Odchody z klubu Rytíři Kladno

Adam Kubík (Hradec Králové)
Tomáš Vildumetz (Ústí nad Labem)
Jiří Říha (Litvínov)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz