Další pecka pro USA! Na mistrovství přijede Werenski

Foto: nhl.com

13. května 2019, 22:39

Marek Hedbávný

Na americkou soupisku přibyl mladý, teprve 21letý, ale už nyní hvězdný obránce Zach Werenski. V Columbusu letos získal 50 bodů v 92 zápasech.

Týden hokeje 2021

Werenski má za sebou první tři sezony v NHL a už od nováčkovského ročníku platí za jednoho z nejspolehlivějších beků soutěže. Je skvělý ve všech herních činnostech.

Werenski pojede na svoje první seniorské mistrovství světa. K týmu se připojil poté, co jeho Columbus v play off nestačil na Boston.

Americká reprezentace, která na MS čeká na zlato už 59 let, tak získala do své obrany další hvězdné jméno. Připomínáme, že na soupisce jsou třeba Ryan Suter, Noah Hanifin, Quinn Hughes nebo Alec Martinez.

A o útoku netřeba mluvit...

Získají Spojené státy po dlouhé době zlato?

Soupiska USA

Brankáři: Thatcher Demko, Cory Schneider.

Obránci: Adam Fox, Ryan Suter, Alec Martinez, Quinn Hughes, Noah Hanifin, Brady Skjei, Christian Wolanin, Zach Werenski.

Útočníci: Jack Hughes, Jack Eichel, Derek Ryan, Alex DeBrincat, Johnny Gaudreau, Chris Kreider, Clayton Keller, Dylan Larkin, James van Riemsdyk, Colin White, Luke Glendening, Frank Vatrano, Patrick Kane.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz