Další pecka od fanoušků. Nádherné choreo, děkuje Vykoukal

Foto: Lubomír Tesař, lhkjestrabi.cz

Prostějovští fanoušci jsou svými chorey vyhlášení po celé hokejové republice. Luxusní prezentaci si připravili i pro úvodní domácí zápas čtvrtfinále play off proti Kladnu.

Plekanec Chance liga

Na hlavní tribuně roztáhli nápis "Prostějovský cíl zaměřen – semifinále play off 2017/2018!". Doprostřed pak umístili malbu odstřelovače. 

Prostějovští fanoušci v prvním domácím zápase čtvrtfinálové série.

Prostějovští fanoušci v prvním domácím zápase čtvrtfinálové série. | Foto: Facebook Fans of Prostějov

Na pozápasové tiskové konferenci ocenil choreo i prostějovský trenér Jiří Vykoukal: „Děkujeme za skvělou podporu a nádherné choreo."

Z atmosféry byl nadšený také útočník David Dvořáček. „Fanouškům patří obrovské poděkování, že přišli a jak nás skvěle podporovali. Bylo to opravdu neskutečné, skvělá atmosféra. Je to nádhera hrát před takovým publikem," rozplýval se v rozhovoru pro lhkjestrabi.cz.

Na prostějovském stadionu bylo 3 766 diváků, kteří dotlačili Jestřáby k první výhře v sérii. Bylo to pořádné drama: v poslední minutě prodloužení zabránil vítěznému gólu senzačním zákrokem gólman Jestřábů Jakub Neužil a utkání rozhodly až samostatné nájezdy. 

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz