Další odklady ve 2. lize. Nováček je v izolaci, covid-19 má skoro celý tým

Foto: Jiří Mráz, hokejvm.cz

25. září 2020, 19:12

Adam Bagar

Ani sobotní třetí kolo druhé ligy se neodehraje kompletní. Aktuálně jsou ze zdravotních důvodů odložena tři utkání, hrát by se tak mělo na devíti stadionech.

Aplikace Tipsport extraligy

Fanoušci třetí nejvyšší soutěže o nadcházejícím víkendu přijdou o duely Hronova s Mostem, Kobry Praha s Pískem a na východě o souboj Kopřivnice s Velkým Meziříčím.

Mostečtí Lvi marně čekají na první ostrý zápas sezony. V týmu se objevily pozitivní testy na koronavirus, klub musel odložit všechna střetnutí tohoto i následujícího týdne.

Kobra po odloženém středečním utkání s Příbramí přesouvá i zápas s Pískem. Několik hráčů dál trápí viróza. „Podezření na covid-19 ale nemají,“ informoval pražský klub.

Zato ve Velkém Meziříčí koronavirus doslova řádí, testy odhalily pozitivní výsledek u většiny hráčů i členů realizačního týmu. „Výjimkou je pět hráčů,“ uvedl nováček ligy.

Tamní hokejisté jsou v desetidenní karanténě, do tréninkového procesu by se měli vrátit až v neděli 4. října večer a do soutěže naskočit tři dny nato doma proti Hodonínu.

Sobotní program třetího kola by měl nabídnout devět utkání. Poprvé v sezoně půjdou do akce Jablonec nad Nisou a Nová Paka, které shodou okolností čeká vzájemný duel.

Program 3. kola druhé ligy – sobota 26. září

Skupina Sever:
17:00 HC Rodos Dvůr Králové – HC Děčín
17:30 HC Draci Bílina – HC Trutnov
18:00 HC Vlci Jablonec nad Nisou – BK Nová Paka

Utkání HC Wikov Hronov – MOSTEČTÍ LVI bylo odloženo.

Skupina Jih:
17:00 BK Havlíčkův Brod – SHC Klatovy
17:00 HC Stadion Cheb – HC Tábor
18:00 HC Řisuty – HC Příbram

Utkání HC Kobra Praha – IHC Králové Písek bylo odloženo.

Skupina Východ:
17:00 SHK Hodonín – HK Opava
17:30 Aqotec Orli Znojmo – HC Nový Jičín
17:30 SKLH Žďár nad Sázavou – HC Bobři Valašské Meziříčí

Utkání HC ISMM Kopřivnice – HHK Velké Meziříčí bylo odloženo.


RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz