Další odchod ze Znojma: nové angažmá už si našel i Havlík

Foto: Kamila Chmel, hcorli.cz

Adam Havlík se vzhledem k pravděpodobnému ukončení 2. ligy podobně jako řada jeho spoluhráčů rozloučil se Znojmem: vrací se do Rakouska.

O Kapku lepší hokej

Za Kitzbühel, kde působil už v letech 2018 až 2020, bude hrát Alpskou hokejovou ligu. Rakouský klub, kterému se letos nedaří a v tabulce je až čtrnáctý, o tom informoval na svém Facebooku.

Havlík byl ve velmi krátké druholigové sezoně nejproduktivnějším hráčem Orlů: v pěti zápasech stihl nasbírat deset bodů (2+8).

Bohužel návrat domů mu zkazil koronavir.

Ročník dohraje v zahraničí. Kitzbühel reaguje Havlíkovým příchodem na dlouhodobé zranění dosud nejlepšího střelce týmu Mikaela Johanssona.

Havlík je určitě kvalitní náhradou: vždyť v obou předešlých sezonách za Kitzbühel ovládl týmovou produktivitu, sbíral víc než bod na zápas. Mezi TOP 15 v produktivitě patřil i v rámci celé soutěže.

Devětadvacetiletý Havlík prožil nejlepší roky v kariéře právě v rodném Znojmě. V extralize hrál za Pardubice a Zlín. Potom se vydal na cestu po Evropě: vyzkoušel si soutěže v Německu, na Slovensku, v Dánsku i Francii.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz