Další odchod od Pirátů. Brankář Dvořák mění Chomutov za Francii

Foto: piratichomutov.cz

Brankář Tadeáš Dvořák je dalším hráčem, který po sestupu z extraligy opouští chomutovskou organizaci. Nově bude chytat ve druhé nejvyšší francouzské soutěži.

HokejkaSHOPvanoce

Tadeáš Dvořák toho v uplynulé sezoně moc nenachytal. V dresu extraligových Pirátů zasáhl do jediného utkání, na hostování v Porubě dostal šanci jen v šesti zápasech.

Celkem v kariéře nasbíral pět startů v nejvyšší soutěži, kromě Chomutova ji chytal i za Karlovy Vary. Dalších 58 duelů přidal v první lize, hned 52 z nich v dresu Kadaně.

Teď čtyřiadvacetiletý gólman bude poprvé působit v zahraničí. Dohodl se s Montpellier, kde zatím tvoří dvojici s o sedm let mladším juniorem Paulem Miramonem.

V uplynulém ročníku hrála v klubu hned pětice Čechů. Obránci Bohdan Višňák a Lukáš Špelda s útočníky Petrem Janečkou, Jaromírem Floriánem a Karlem Hromasem.

Florián se vydal do Villard-de-Lans, Višňák se upsal druholigovému Trutnovu, končí i Hromas. Nad pokračováním Janečky, jenž v týmu působí sedm sezon, visí otazník.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz