Další kolaps mistra. Řekli jsme si, že jsme ko*oti, zlobí se Doudera

Foto: Marian Ježowicz, hcocelari.cz

Třinečtí hokejisté mají o čem přemýšlet. Z venkovní šňůry tří zápasů získali pouhý bod, přičemž poslední dvě utkání ztratili trestuhodně v závěrečných minutách.

HokejkaTV

Ve Vítkovicích vedli Oceláři ještě pět minut před třetí sirénou 3:1, ale gólem v čase 59:51 podlehli 3:4. Nakročeno k triumfu měli také na Spartě, v úvodu druhé třetiny zvyšovali na 2:0, jenže ve třetí třetině třikrát inkasovali a padli 2:4. Co na to střelec první branky duelu Milan Doudera?

Znovu jste promarnili dvougólový náskok, čím to?
Poslední dva zápasy jsme měli ve svých rukou, ale oba nám protekly mezi prsty. Jsme teď hodně zklamaní. Musíme se z toho ponaučit, hrát celých šedesát minut a koncentrovat se na každé střídání.

Pokaždé vám utekla třetí třetina...
Děláme fakt hloupé chyby, a to nás bohužel stojí body, což je obrovská škoda. Protože si myslím, že jsme byli v utkáních lepším mužstvem, ale pak jim to takhle darujeme a hodně nás to mrzí.

Po zápase jste se zavřeli v kabině, co tam zaznělo?
Řekli jsme si, že jsme ko*oti, že jsme jim to zase darovali. Měli jsme tu vyhrát. Hráli jsme dobře, ale zase jsme na chvíli polevili, udělali hloupé chyby a Sparta nás potrestala.

"Poslední dva zápasy jsme měli ve svých rukou, ale oba nám protekly mezi prsty."

Jak jste viděl rozhodující situaci utkání?
Měli jsme zavřené střední pásmo a jejich obránce to neměl komu dát, tak to nastřelil na brankáře. Od něj se to odrazilo přímo k nim na hůl a dostali jsme gól.

Pro Petra Kváču to byl velký zápas, co říkáte na jeho výkon?
Chytal výborně. Na zápas se strašně těšil, věděl dopředu, že bude chytat a chytal super, podržel nás v několika momentech.

Máte hodně zraněných beků, hraje i to nějakou roli při ztrátách utkání?
Celkově máme moc zraněných, i útočníků. Potkalo nás to už loni, musíme se s tím poprat. Hráči, kteří nedostávají tolik prostoru, se musejí ukázat. Musíme se s tím vypořádat, pořád je lepší mít tolik zraněných teď, než na konci sezony.

S čím jste vůbec na Spartu jeli, když měla za sebou takové divoké zápasy?
Jeli jsme si pro tři body. Chtěli jsme odčinit porážku s Vítkovicemi, věděli jsme, že musíme zabrat, ale bohužel se to nepovedlo a máme z obou zápasů nulu.

Sestřih zápasu

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz