Čtyři zápasy a dost. Voráček se v Mountfieldu po měsíci loučí

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

Po Philipu Samuelssonovi se v Mountfieldu loučí další bek. Měsíční hostování skončilo Tomáši Voráčkovi, jenž v Hradci Králové pokračovat nebude. Klub to uvedl na svých webových stránkách.

HokejkaTV

Devětadvacetiletý zadák přišel na východ Čech krátce před startem nové extraligové sezony. Vedení hradeckého klubu tím reagovalo na marodku v defenzivě – fit tehdy nemělo zkušené Tomáše Linharta, Petra Zámorského ani Richarda Nedomlela.

Tomáš Voráček se v rámci dočasné výpomoci dohodl na měsíční spolupráci, která se mohla přeměnit v plnohodnotné angažmá, ale nestalo se tak. „Tomáši skončilo měsíční hostování a v klubu nadále pokračovat nebude,“ informovali Východočeši.

Voráček stihl v dresu Mountfieldu odehrát čtyři zápasy. Debutoval v derby na pardubickém ledě a nechyběl v posledních třech kolech, kdy Hradec padl v Třinci, s Brnem a v Litvínově. Bývalý reprezentant zapsal nahrávku a dva kladné body v +/-.

V uplynulé sezoně hrál za Mladou Boleslav a Spartu Praha, dřív působil také v Liberci a ve Vítkovicích. Dohromady mezi tuzemskou elitou sehrál 474 zápasů, nasbíral v nich 55 bodů (9+46). Rok strávil také v Kontinentální lize v barvách Slovanu Bratislava.

Aktuální soupiska Mountfieldu HK

Brankáři:
Marek Mazanec, Štěpán Lukeš.

Obránci:
Oskars Cibulskis, Michael Gaspar, Tomáš Linhart, Richard Nedomlel, Filip Pavlík, Mislav Rosandič, Radim Šalda, Petr Zámorský.

Útočníci:
Maris Bičevskis, Lukáš Cingel, Rudolf Červený, Michal Dragoun, Matěj Chalupa, Aleš Jergl, Petr Koukal, Adam Kubík, Patrik Miškář, Matej Paulovič, Radovan Pavlík, Jordann Perret, Radek Pilař, Daniel Rákos, Radek Smoleňák, Tomáš Vincour.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz