Čtyři zápasy a dost. Huml v Řisutech pokračovat nebude

Foto: Facebook HC Řisuty

24. září 2019, 15:57

Ondřej Mach

Druholigová epizoda Ivana Humla je s největší pravděpodobností u konce. Osmatřicetiletý útočník v týmu končí z osobních a pracovních důvodů, v případě nouze by se v sestavě mohl objevit, pravidelně ale nastupovat nebude. Klub o tom informoval na svém Facebooku.

partneři českého hokeje

Měl patřit mezi osobnosti s extraligovou minulostí, které letos budou bavit fanoušky ve třetí nejvyšší soutěži. Od pondělí je však jasné, že tomu tak nadále nebude. 

Řisuty Humlovo rozhodnutí oznámily na své facebookové stránce, kromě něj už jejich dres nebude oblékat ani obránce Jiří Dostál.

Osmatřicetiletý odchovanec kladenského hokeje za Buldoky odehrál celkem čtyři utkání, vstřelil jednu branku a zapsal tři body. 

Huml má za sebou opravdu bohatou kariéru, kterou ozdobil několika úspěchy. V mládí si vyzkoušel zámořský hokej, ve slavné NHL zvládl 49 utkání (6+12). 

Řadu let působil i ve Finsku, s Kärpätem Oulu dokonce dvakrát získal mistrovský titul. V Čechách hrál za Kladno, České Budějovice, Kometu a naposledy Chomutov.

Na severu strávil poslední tři roky, v sezoně 2016/17 byl nejproduktivnějším hráčem vyřazovací části. V uplynulém ročníku nastoupil do 43 klání (5+7).

Foto: Facebook HC Řisuty

Aktuální kádr HC Řisuty

Brankáři: Jan Ilašenko, Petr Jiroušek, Miroslav Smetana, Luboš Novotný

Obránci: Michail Potěchin, Václav Kolářík, Vojtěch Novák, Oto Rudovský, Karel Vencovský, Filip Novák, Filip Bernáth, Daniel Zavřel, Adam Novák, Jakub Zderadička

Útočníci: Ondřej Krpata, Šimon Náprstek, Michal Fortelka, David Vyskočil, Pavel Řepka, Juja Okegawa, Roman Formánek, Dominik Danov, Nikolaj Paršakov, Petr Patyk, David Holub, Norair Hovsepjan, Vincent Keszi

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz