Čistka v Litvínově. Na odchodu také Pilař, Frolo, Vandas, Růžička a další

Foto: hcverva.cz

27. května 2018, 10:17

Adam Bagar

Některá jména už zazněla dřív, ale jiná nově. Litvínov tento týden potvrdil hráče, kteří po hodně nezdařilé sezoně už nebudou v jeho barvách dál působit. Je jich dohromady deset – jeden brankář, šest obránců a tři útočníci.

Nový fanshop

"Z hráčů, kteří za nás nastupovali v minulé sezoně, zejména pak v jejím závěru, nebudou v Litvínově pokračovat Pavel Kantor, Jiří Gula, Karel Pilař, Zbyněk Sklenička, Jakub Čutta, Tomáš Frolo, Florian Iberer, Ondřej Havlíček, Michael Vandas a Marek Růžička," informovala Verva s tím, že navíc Stanislav Dietz pokračuje na hostování v Chomutově.

Klub už dřív oznámil velké návraty. Do brankoviště Litvínova míří po roce slovenský gólman Jaroslav Janus, který v uplynulé sezoně zakotvil pod Ještědem. Útočné řady pak kromě Rytíře Davida Tůmy posílil Jakub Petružálek, jenž se na sever Čech vrátil po třech letech strávených v Örebro, Moskvě a Třinci. Obranu pak vyztužil Jan Ščotka z Dynama.

Trenér Razým: Chtěli bychom ještě jednoho obránce a útočníka

"Tým se oproti loňsku změnil, přišli noví kluci. Chtěli bychom ještě jednoho beka a útočníka. Pokusit se ještě tým doplnit. Ale už ty oznámené příchody plus stávající tým považujeme dohromady za solidní kádr," hlásí na klubovém webu nový hlavní kouč Milan Razým. Asistovat mu bude Radim Skuhrovec, jenž přišel k prvnímu týmu už v lednu.

Příchody do HC VERVA Litvínov

Jan Ščotka (Pardubice)
David Tůma (Kladno)
Jaroslav Janus (Liberec)
Jakub Petružálek (Třinec)

Odchody z HC VERVA Litvínov

Pavel Kantor (Mladá Boleslav)
Jiří Gula (neznámo)
Zbyněk Sklenička (neznámo)
Jakub Čutta (neznámo)
Florian Iberer (neznámo)
Karel Pilař (neznámo)
Tomáš Frolo (neznámo)
Ondřej Havlíček (neznámo)
Michael Vandas (neznámo)
Marek Růžička (neznámo)

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz