Cíl? Chceme být neustále na prvním místě, zní ze Šumperka

Druholigový Šumperk na pondělní tiskové konferenci představil plány pro blížící se sezonu. A cíle skromné rozhodně nemají...

NHL 20

„V základní části nebude jiný cíl než být trvale první," hlásí sebevědomě ředitel klubu Vladimír Velčovský. „V play off pak chceme dojít minimálně do finále.“

Zkušený manažer následně poděkoval všem partnerům klubu a potvrdil, že příští ročník je po všech stránkách kompletně zajištěný.

Slova se pak ujal nový hlavní trenér Martin Janeček, který přišel z Opavy. „Když mě oslovili, moje myšlenky se ubíraly zejména k ambicím, k týmu, který má kvalitu a tradici, a který má výborné fanoušky. Bral jsem to jako obrovskou výzvu, a proto jsem řekl ano,“ pověděl Janeček o příchodu do Šumperka.

„Hledáme především hráče, kteří mají charakter."

Při skládání nového kádru dostal volnost. K Drakům si přitom přivedl několik bývalých svěřenců z Opavy. „Hledáme především hráče, kteří mají charakter, protože ten bude rozhodovat v těžkých chvílích, které nás bezesporu čekají,“ vypráví o své vizi, kterou zakládá na dobrých mezilidských vztazích a poctivé práci. 

Dalším bodem tiskové konference bylo představení nových dresů,. Světlá varianta bude z většiny bílá, což nebývalo zvykem. Hlavním požadavkem při designu byla jednoduchost, proto se už na hrudi nebude nacházet logo, ale jednoduchý a elegantní nápis.

Draci před následující ročníkem notně posilovali. Do svých řad přivedli mimo jiné zadáka Daniela Kabelku, útočníky Jana Milfaita či Tadeáše Jaroše, přičemž nechybí ani několik hokejistů na zkoušku. Těmi jsou kupříkladu extřebíčský Jakub Čejka nebo bývalý Jestřáb Vojtěch Krejčiřík.

Naplní Draci předpoklady a budou hrát o postup?

Soupiska Draků Šumperk

Brankáři: Ondřej Haloda, Michal Wanecki, Dalibor Venouš.

Obránci: Petr Gewiese, Tomáš Drtil, Marek Haloda, Daniel Kabelka, Jakub Plhal, Jakub Řezáč, Tomáš Sedlák.

Útočníci: Vladimir Antonov, Denis Blecha, David Hauza, Jan Milfait, Jakub Muller,  Dominik Pokorný, Adam Scheuter, Daniel Spratek, Libor Šíp, Martin Urban, Daniel Vachutka, Michal Vymazal, Jakub Čejka (zkouška), Vojtěch Krejčiřík (zkouška).

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz