Chomutov nasadí čtrnáct juniorů! Jak vypadá improvizovaná sestava?

Foto: Jan Pidrman, piratichomutov.cz

Chomutov má velký problém: většina hráčů dostala střevní chřipku. Jeden z hokejistů dokonce chytil salmonelu, další Piráti proto podstupují zdravotní testy.

MS U20 2020

Může za to středeční týmová svačinka. „Bohužel v ní zřejmě byla salmonelóza," uvedl na klubovém webu výkonný ředitel Stanislav Mikšovic. Více informací o nečekané komplikaci najdete v samostatném článku.

Piráti museli nepříjemnost rychle vyřešit. Do pátečního zápasu proti Karlovým Varům proto nasadí hned čtrnáct juniorů včetně brankáře Dominika Pavláta.

Z toho hned devítka z nich odehraje svůj první extraligový zápas: jde o obránce Jakuba Váchala, Víta Seemanna, Jiřího Beneše, Jakuba Štochla, Jakuba Šuráně a útočníky Kryštofa Ouřadu, Jana Svobodu, Stanislava Vrhela a Patricka Pecha.

Oproti grafice nakonec v zápise o utkání není ani Lukáš Kovář.

V play out už Chomutovu v podstatě o nic nejde – jeho pád do baráže je neodvratitelný. Mnohem horší je současná situace s ohledem na blížící se baráž, která startuje už v pátek 29. března.

„V tuhle chvíli neumím říct, kdy budou všichni hráči stoprocentně k dispozici, protože léčení může trvat i několik týdnů,“ řekl pro piratichomutov.cz Mikšovic.

A jak vypadá sestava hostů? I Energie nasadí debutanty: beky Davida Turečka s Filipem Bernáthem a forvarda Tomáše Křehlíka.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz