Chomutov má nového šéfa. Adamík končí, klub znovu povede Mikšovic

Foto: piratichomutov.cz

3. května 2018, 10:51

Adam Bagar

Po roce v Chomutově znovu dochází ke změně ve vrcholném managementu klubu. Na pozici generálního ředitele klubu končí Karel Adamík, nahradí ho bývalý útočník Stanislav Mikšovic, jenž Piráty už dříve vedl. Vrací se na post výkonného ředitele klubu.

Nový fanshop

„Naše diskuse s Karlem Adamíkem dospěly až do bodu, kdy jsem se shodli, že bude pro obě strany nejlepší, když Karel v klubu skončí. Nerozcházíme se ve zlém, přestože jsme oba měli o vzájemné spolupráci trochu jiné představy,“ vysvětluje v tiskové zprávě klubový statutární ředitel Jaroslav Veverka.

„Nerozcházíme se ve zlém, přestože jsme oba měli o vzájemné spolupráci trochu jiné představy.“

Také podle Adamíka se obě strany rozešly s chladnou hlavou. „Všechno proběhlo v klidu a bez nějakých výraznějších emocí. Domluvili jsme se, že pro obě strany bude lepší, když smlouvu ukončíme. Tento krok de facto vyplynul z našich společných debat,“ přibližuje teď už bývalý generální ředitel Pirátů.

Foto: Jan Pidrman, piratichomutov.cz

„Karel Adamík vedl klub v nelehkém období, kterým ho provedl v rámci možností se ctí, za což mu patří poděkování,“ dodává Jaroslav Veverka. Nejvyšší představitel chomutovského klubu zároveň informuje o tom, že se znovu upravila struktura vedení. „Nově bude mít klub výkonného ředitele.“

Mikšovic vedl Piráty už během sezony 2015-16

Tuto pozici obsadil Stanislav Mikšovic, jenž řídil tamní hokej na stejném postu už během ročníku 2015-16. Dobře tak zná místní prostředí. „S celým týmem kolem sebe chci intenzivně pracovat na ekonomické stabilizaci klubu, abychom se mohli všichni soustředit na svou práci,“ hlásí bývalý útočník.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz