Cheb chce postup! Má posily ze Sokolova, přichází i veterán Hruška

Foto: hcstadioncheb.cz

29. listopadu 2019, 18:49

Marek Hedbávný

V krajských soutěžích se rýsuje favorit na postup do druhé ligy. Velké ambice totiž mají v Chebu, který navázal spolupráci se Sokolovem i Karlovými Vary a přivedl několik zvučných posil.

Aplikace Tipsport extraligy

Hvězdou týmu bude David Hruška, dvojnásobný nejlepší střelec Tipsport extraligy. Hruška na jaře pomohl Sokolovu k návratu do Chance ligy, nakonec se ale rozhodl s profesionálním hokejem skončit.

Jenže má hokej pořád rád a nyní míří do Západočeského krajského přeboru. S Chebem podepsal smlouvu do konce sezony. 

„David má chuť ještě s něčím pohnout, proto jsme velmi rádi, že se nám ho podařilo namotivovat pro jeho asi poslední hokejové angažmá u nás v Chebu. David dojíždí do sousedního Německa do zaměstnání a má to tedy směrem přes Cheb, kde si po práci přibrzdí na hokej, kousek," stojí na stránkách Stadionu.

Cheb získal i dalšího strůjce sokolovského postupu: obránce Vojtěcha Šika. Také on se po postupu s Baníkem na vlastní žádost rozloučil. Sezonu začal v Nejdku, teď se přesouvá do Stadionu.

„David má chuť ještě s něčím pohnout, proto jsme velmi rádi, že se nám ho podařilo namotivovat."

Do druhé ligy má pomoct Chebu hlavně regionální spolupráce s Karlovými Vary a Sokolovem. Na střídavých startech bude Stadionu pomáhat hned šestice hráčů z vyšších soutěží: brankář David Fečo, obránci Filip Bernáth, Daniel Zavřel a Tomáš Přibyl i útočníci Michael Čejka s Michalem Fečem. Všichni patří do širšího kádru Baníku.

„HC Baník Sokolov a HC Energie Karlovy Vary budou se Stadionem Cheb spolupracovat i v rámci rozvoje metodických a trenérských dovedností, stejně jako i s dalšími kluby v regionu," stojí na stránkách Sokolova.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz