Charitativní aukce vrcholí. Přibyl do ní Marcelův roztrhaný dres

6. prosince 2018, 19:00

Marek Hedbávný

Prvoligové kluby darovaly předměty do aukce, jejíž výtěžek půjde na konto Klokánka – Fondu ohrožených dětí. Dražba skončí v sobotu 8. prosince v 18:00.

Jágr Chance liga

Aukce, která je součástí Charitativního týdne Chance ligy, probíhá TADY. Dosud se vybralo 45 tisíc korun.

Draží se hokejky (například od Vladimíra Luky), puky, hrané dresy (Davida Březiny či Mitche Fillmana), trička, kalendáře... A taky různorodé zážitky: můžete povečeřet s havířovskými hokejisty, strávit zápas na havířovské střídačce nebo se zúčastnit tréninku pražské Slavie.

V průběhu Charitativního týdne Chance ligy navíc do aukce přibyl roztrhaný dres litoměřického obránce Patrika Marcela, který svedl skvělou bitku s kadaňským Kevinem Klímou.

Společnost Chance, sponzor první hokejové ligy, navíc za každého fanouška, který v rámci Charitativního týdne dorazil na hokej, přidá k výtěžku aukce jednu korunu. Celkově by se mělo jednat o krásných 46 097 Kč.

Kromě zmíněné aukce proběhly také sbírky na stadionech. Fanoušci na hokej donesli například nepotřebné hračky, knížky nebo plyšáky. Předměty se nyní rozdají oblastním sdružením či nemocnicím, dárky tak před Vánocemi někomu udělají radost.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz