České Budějovice poslaly Vlčka do Písku, porušil životosprávu

Foto: Pavel Kacerovský, hcmotor.cz

Patřil k nejpříjemnějším překvapením sezony, hlavně v jejím úvodu měl skvělou formu a nastupoval vedle ligové hvězdy Václava Nedorosta. Jenže teď Filip Vlček míří do druhé ligy.

Nový fanshop

„Filipa jsme se rozhodli poslat do Písku, protože porušil jasně daná pravidla, která v týmu máme. Na jak dlouho to bude, to záleží hlavně na něm samotném," uvedl pro hcmotor.cz trenér Antonín Stavjaňa.

Čtyřiadvacetiletý Vlček odehrál v letošní prvoligové sezoně devět zápasů s bilancí 4+3. Z jeho spoluhráčů byli produktivnější pouze Václav Nedorost, Zdeněk Kutlák a Miloslav Čermák.

Z Českých Budějovic dočasně odchází také juniorský reprezentant Ondřej Kachyňa, který se nevešel do základní sestavy a v rámci reprezentačního projektu Dukla bude minimálně měsíc hostovat v Litoměřicích.

Aktuální kádr ČEZ Motor České Budějovice

Brankáři: Petr Kváča, David Gába, Ondřej Bláha, David Honzík (stř. starty Sparta).

Obránci: Mitchell Fillman, Filip Novák, Zdeněk Kutlák, Ján Mucha, Žiga Pavlin, Pavel Pýcha, Roman Vráblík, Patrik Marcel.

Útočníci: Timothy Crowder, Miloslav Čermák, Jakub Doktor, Vlastimil Dostálek, Peter Galamboš, Martin Heřman, Jakub Káník, Lukáš Květoň, Václav Nedorost, Martin Novák, Rok Pajić, Ondřej Šulek, Matěj Toman, Jan Bárta.


Sázej na zápasy MS s bonusem 500 Kč od Sazkabetu!

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz