Černý má otřes mozku, po tvrdém ataku Strapáče zůstává v nemocnici

Foto: Alena Zapletalová, hc-olomouc.cz

28. října 2019, 10:17

Jan Šimek

Vítkovický zadák Tomáš Černý, který po tvrdém zákroku Petra Strapáče nedohrál nedělní utkání v Olomouci, zůstává v péči lékařů. Ostravský klub o tom informoval na svém webu.

HokejkaSHOPvanoce

Krátce před druhým gólem Hanáků totiž Tomáš Černý schytal krosček do obličeje od Petra Strapáče. „Je to bezkouláctví v podání hráčů Olomouce, a není to jen dneska. Bylo to i v minulých zápasech, klidně doložím klipy. Tohle je bezkouláctví a tohle do hokeje nepatří. Ať se na mě nikdo nezlobí, ale jak říkám, rozhodčí za to nemůžou,“ hlásil na tiskovce vítkovický trenér Jakub Petr.

„V Americe se tomu, co udělal, říká evropská měkkota, když to řeknu slušně. Udělal to vloni Výtiskovi, udělal to ve více zápasech. My se známe, je tady mezi těmi týmy fluktuace. Jsme soupeři šedesát minut, pak se potkáváme, ale tohle je bezkouláctví. To ať se na mě nikdo nezlobí,“ dodal naštvaně.

Zákrok Petra Strapáče na Tomáše Černého

Vítkovičtí si Černého z nemocnice domů neodvezli. „Tomáš po zápase zůstal v nemocnici. První zprávy hovoří o otřesu mozku. Hráč nadále zůstává v nemocnici na pozorování a uvidíme, co odhalí detailnější vyšetření během pondělí, případně během dalších dní,“ říká pro vítkovický web hlavní kouč ostravského celku Jakub Petr.

Start Tomáše Černého v úterním utkání je tedy vyloučen. Co ukážou další vyšetření?

Petr Strapáč o zákroku na Tomáše Černého

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz