Čáp se do Přerova nevrátí. Šikovný obránce posílil České Budějovice

Foto: Jan Pořízek, hokejprerov.cz

Prvoligový Motor získal na hostování do konce sezony hradeckého obránce Zdeňka Čápa. Ten hrál v letošním ročníku za Mountfield, formou střídavých startů pomáhal Přerovu a minulý měsíc strávil v Olomouci.

NHL 20

„Od Zdeňka očekáváme nejen spolehlivou defenzivní práci, ale také kvalitní podporu ofenzívy. Určitě by měl být i adeptem pro hru v přesilovkách," řekl pro hcmotor.cz trenér Marian Jelínek.

Pětadvacetiletý bek letos naskočil do dvanácti extraligových zápasů (0+2), dalších jednadvacet startů zapsal v Přerově (3+8). Ještě na začátku týdne byl v Olomouci, která s ním byla spokojená, hostování z Hradce Králové mu ale prodlouženo nebylo. 

Čáp se nakonec vrací do WSM Ligy – ne však k Zubrům, ale do Českých Budějovic. Ty tak v krátké době získaly třetí posilu: v minulých dnech přivedly útočníky Richarda Nejezchleba a Josefa Mikysku. 

Čáp sice měří na hokejistu podrůměrných 180 centimetrů, už několikrát ale fanoušky pobavil povedenými hity. Jeho hlavní předností je podpora útoku – například v sezoně 2014/2015, to hrál za Jihlavu, se blýskl osmadvaceti body.

Soupiska ČEZ Motor České Budějovice

Brankáři: Petr Kváča, David Gába, Martin Březina.

Obránci: Filip Novák, Mitchell Fillman, Žiga Pavlin, Pavel Pýcha, Zdeněk Kutlák, Roman Vráblík, Jiří Kučný, Patrik Marcel, Ondřej Kachyňa, Zdeněk Čáp.

Útočníci: Václav Nedorost, Vít Jonák, Michal Bárta, Petr Vampola, Martin Novák, Peter Galamboš, Miloslav Čermák, Vlastimil Dostálek, Filip Vlček, Martin Heřman, Josef Mikyska, Lukáš Květoň, Rok Pajić, Ondřej Šulek, Jakub Káník, Jakub Doktor, Jan Bárta, Luboš Rob, Matěj Toman, Richard Nejezchleb.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz