Bučko končí v Pardubicích, vrací se na Slovensko

Foto: Jan Jedlička, hcdynamo.cz

Devatenáctiletý slovenský obránce Martin Bučko se po třech sezonách loučí s pardubickou organizací. Jeho novým působištěm by se mohly stát Košice, kam míří na zkoušku.

HokejkaSHOPvanoce

Pardubický kouč Ladislav Lubina po Memoriálu Zbyňka Kusého hovořil o tom, že udělal zásadní řez kádrem. Že od pondělí už bude tým trénovat v menším počtu a že zmíněné změny na soupisce oznámí klub v nejbližší době.

Teď na veřejnost unikla první informace: do sestavy se nevešel Martin Bučko, který posílí Košice, mimochodem vítěze zmíněného Memoriálu.

Bučko během tří sezon v Pardubicích, kam přišel z Martina, nastupoval výhradně za dorost a juniorku (loni 27 utkání, 7+11). Za áčko odehrál jediné utkání – letos na jaře v play out – a hned zapsal premiérový bod v Tipsport extralize. V devíti zápasech (0+2) pak pomohl druholigovému Vrchlabí.

Soupiska HC Dynamo Pardubice

Brankáři: Ondřej Kacetl, Jakub Štěpánek.

Obránci: Oscar Eklund, Rhett Holland, Michal Ivan, Jan Kolář, Jakub Mert, Juraj Mikuš, Karel Nedbal, Jan Zdráhal.

Útočníci: Marek Hovorka, Denis Kindl, Robert Kousal, Matouš Kratochvil, Denis Kusý, Martin Látal, Corey Locke, Michal Machač, Ondřej Machala, Jan Mandát, Ondřej Matýs, Michal Pochobradský, Patrik Poulíček, Tomáš Rolinek, Radoslav Tybor.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz