Bubela míří z Dynama na Slovensko, v Banské Bystrici má otevřenou smlouvu

Foto: iihf.com

Před rokem se vydal do Pardubic, aby učinil pokrok v hokejové kariéře. Miloš Bubela strávil u Východočechů extraligovou sezonu, po úspěšné baráži ale Dynamo opustil. Vedení klubu potvrdilo, že si slovenský útočník hledá angažmá. Nyní míří tam, odkud před rokem přišel – tedy do Banské Bystrice.

HokejkaTV

Vítězové slovenské nejvyšší soutěže informují o návratu Buleny na svém webu. S tím, že účastník olympiády 2018 podepsal otevřenou smlouvu do blíže neupřesněného termínu. To znamená, že když obdrží kvalitní nabídku, bude moci po skončení kontraktu zvednout kotvy.

Bubela se dosud na sezonu chystal individuálně, nyní se zapojí do společné přípravy Banské Bystrice, kterou kromě slovenské extraligy čekají od příštího týdne také zápasy základní skupiny Ligy mistrů. Svěřenci trenéra Dana Cermana se utkají se švýcarskou Ambri-Piottou, švédským Färjestadem a s německým Mnichovem.

Bubela nechal za zády ročník, během něhož sehrál za Dynamo 40 utkání základní části TELH, vstřelil pět gólů a přidal 10 nahrávek. Další čtyři starty zapsal ve skupině o umístění a v baráži, na uvedený počet měly vliv i zdravotní důvody.

Nyní je Bubela zpátky v klubu, jehož dres oblékal už v sezoně 2017-18. V 52 střetnutích základní části slovenské nejvyšší soutěže tehdy zaznamenal 39 bodů, v následných 12 kláních play off stihl čtyři branky a pět asistencí.

V kádru aktuálního slovenského mistra se před blížící se sezonou objevily další zajímavé posily. Po angažmá ve Slovanu dorazili explzeňský Tomáš Hrnka, Patrik Lamper (v B. Bystrici už končil minulý ročník) a Mário Lunter, z Finska se zase do vlasti vrátil Ján Brejčák, který před časem oblékal dres litvínovské Vervy.

Foto: hcdynamo.cz

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz