Bruslaři hlásí posilu do útoku. Z Hradce si vypůjčili lotyšského reprezentanta

Foto: Stanislav Souček, mountfieldhk.cz

Lotyšský útočník Maris Bičevskis, který se účastnil loňského mistrovství světa na Slovensku, se stěhuje z Hradce Králové do Mladé Boleslavi.

HokejkaSHOPvanoce

Osmadvacetiletý rodák z Rigy odehrál za Mountfield v aktuálním ročníku sedm utkání, v nich se bodově neprosadil. I když jeho úkoly jsou trošku jiné než sypání jednoho gólu za druhým.

A s tím ho berou i Středočeši. „Maris přichází do role defenzivnějšího centra, který je silný na vhazování, což je něco, s čím máme dlouhodobě problém,“ uvádí na webových stránkách Bruslařů Radim Vrbata, sportovní ředitel klubu.

„Je to dobrý bruslař, zodpovědný hráč do oslabení. Slibujeme si od něj oživení našeho mužstva,“ říká Vrbata.

Mladoboleslavští hrají v posledních zápasech nevyrovnaně, střídají prohry a porážky, nemohou se dostat na vítěznou vlnu. S tím by mohl pomoct něco udělat právě Bičevskis.

» Mora řeší krizi. Z Mladé Boleslavi přichází na hostování Musil

„Má zkušenosti jak z lotyšské reprezentace, tak z KHL. Doufáme, že se mu u nás bude dařit,“ řekl na adresu hokejisty, který má na svém kontě téměř tři stovky utkání v KHL.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz