Brněnští fanoušci v Pardubicích řádili, Kometa zaplatí pokutu 50 tisíc

Foto: Roman Kantor, hc-kometa.cz

Šéf extraligové disciplinárky Viktor Ujčík se zabýval chováním hostujících příznivců při zápase Dynama s Kometou, brněnský klub potrestal finanční pokutou ve výši 50 tisíc korun.

Jágr Chance liga

„V čase 52:19 bylo utkání asi na pět minut přerušeno pro odpálení pyrotechniky (dýmovnice a petardy) v sektoru hostujících fanoušků,“ uvedli do oficiálního zápisu o utkání hlavní rozhodčí Alexander Pavlovič s Reném Hradilem.

Pyrotechnika byla vhozena dokonce mezi členy složek integrovaného záchranného systému, přičemž jeden z hasičů byl petardou zraněn. Zasahovat musela požární jednotka, pořadatelská služba i pořádková jednotka Městské policie.

Celkem bylo zadrženo osm osob

Dva fanoušci Komety byli zajištěni pro přečin použití pyrotechniky a tři pro konzumaci alkoholu v rozporu s městskou vyhláškou. „Celkem bylo zadrženo osm osob,“ informoval hokej.cz tiskový mluvčí Českého hokeje Zdeněk Zikmund.

Kometa expres znovu v akci! Mistr vyrazí z Králova Pole do Vítkovic »

Kometa, která dnes cestuje modrobílým expresem do Vítkovic, teď za své fanoušky musí pykat. Viktor Ujčík ji na základě zjištěných skutečností potrestal pokutou ve výši 50 tisíc korun za nesportovní chování příznivců klubu.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz