Brněnský útočník Radim Zohorna bude hostovat v Třebíči

Foto: Jiří Mokrý, hstrebic.cz

Urostlý forvard Radim Zohorna se vrací do Třebíče. Jde o hostování se zpětnými střídavými starty do extraligové Komety. Horácká Slavia o tom informovala na svém Facebooku.

Plekanec Chance liga

Zohorna hrál na jaře poměrně důležitou roli při cestě Komety za druhým titulem. Play off strávil v první formaci vedle Martina Erata a ve 14 zápasech získal sedm bodů (3+4). Součástí zlatého týmu byl také v roce 2016. Na prahu kariéry tak slavil už dva tituly. 

Letos nastoupil za Brno ve všech čtyřech duelech s průměrným ice timem 10:32. Dosud nebodoval. Teď ho Kometa posílá do Chance ligy. 

Bezmála dvoumetrový křídelník už hrál v Třebíči i v předcházejících třech sezonách. Celkově nastoupil ve druhé nejvyšší soutěži do 88 zápasů (21+17).

Zohorna pomůže Horácké Slavii už v pondělí proti Benátkám nad Jizerou.

Soupiska SK Horácká Slavia Třebíč

Brankáři: Pavel Jekel, Dominik Svoboda, Lukáš Dostál, Karel Vejmelka.

Obránci: Vlastimil Bilčík, Vladimír Brož, Václav Čejka, Roman Čermák, Michal Furch, Lukáš Hort, Karel Nedbal, Radek Kučeřík, Dalimil Mikyska, Daniel Kowalczyk.

Útočníci: Jakub Čejka, Radim Ferda, Robert Havlát, Tadeáš Král, Silvester Kusko, Ondřej Malec, Lukáš Nedvídek, Matěj Novák, Lukáš Paták, Adam Raška, Vojtěch Střondala, Michal Vodný, Petr Kratochvíl, Jan Süss, Luboš Horký, Tomáš Mlynář, Radim Zohorna.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz