Brněnský Mikyska má jasno, ve Varech zůstane do konce sezony

Foto: hokejkv.cz

Brněnský obránce Dalimil Mikyska zůstane v Karlových Varech až do konce probíhající sezony, Energie o tom informovala na svých webových stránkách.

HokejkaSHOPvanoce

Dvacetiletý zadák přišel do lázeňského města v polovině října na měsíční hostování z Komety Brno s možností prodloužení do konce ročníku 2019/20. Dalimil Mikyska v Energii zaujal svými výkony a klub tak opci uplatnil.

„Na kratší zkoušce, kterou u nás absolvoval, se nám líbil. Je to mladý, perspektivní, pracovitý hráč. Rozhodli jsme se, že rozšíříme naši obranu o něj a dáme mu šanci do konce sezony,“ líčí asistent trenéra Tomáš Mariška.

„Věřím, že bude velmi platným členem našeho týmu,“ dodává na adresu Mikysky, který stihl za Vary sehrát pět duelů. Ačkoliv zaujal post sedmého beka, dostával celkem dost prostoru a zapsal také první bod v extralize.

„Na kratší zkoušce se nám líbil. Je to mladý, perspektivní, pracovitý hráč.“

Rodák z Břeclavi sbíral starty mezi tuzemskou elitou i v mateřském Brně, celkem jich má na kontě už 23. Kromě toho si čtvrtým rokem zahrál o patro níž za Třebíč, celkem v první lize zaznamenal 10 bodů v 97 zápasech.

Soupiska HC Energie Karlovy Vary

Brankáři:
Filip Novotný, Jan Bednář, Václav Mokrý.

Obránci:
Dominik Graňák, Michal Plutnar, Petr Šenkeřík, Vladimír Eminger, Branislav Kubka, Ondřej Šafář, Adam Rulík, Matěj Stříteský, Martin Rohan, Dalimil Mikyska.

Útočníci:
Václav Skuhravý, Tomáš Rachůnek, Jakub Flek, Dávid Gríger, Tomáš Mikúš, Ondřej Beránek, Sebastian Gorčík, Petr Koblasa, Martin Kohout, Tomáš Knotek, Albert Michnáč, Adam Raška, Nicolas Hlava, Tomáš Vondráček, Vojtěch Polák.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz