Brankář Jakub Soukup má namířeno do Vrchlabí

Foto: Martin Pavlík, hc-vsetin.cz

25. července 2018, 19:00

Marek Hedbávný

Třiadvacetiletý Jakub Soukup by měl po odchodu z Ústí nad Labem posílit druholigové Vrchlabí. „S Litvínovem jsme víceméně dohodnutí, že k nám přijde na roční hostování," řekl pro klubové stránky Jiří Jakubec, sportovní manažer Stadionu.

Jágr Chance liga

Soukup má za sebou tři roky v Ústí nad Labem, přičemž v sezoně 2015/2016 pomohl k senzačnímu vyřazení Kladna. V uplynulém ročníku nastoupil za Slovan k šestnácti utkáním (90,60 %, 3,63 G/Z) a 72 minut odchytal za Litvínov.

„Je ještě mladý, přes svůj věk má ale odchytané čtyři plnohodnotné sezony ve WSM Lize. Navíc je ambiciózní a chce tu pro sebe i pro Vrchlabí něco dokázat," říká Jakubec. „Chtěli jsme, aby pro našeho nového brankáře byla možnost postupu dostatečnou výzvou. Jednání jsme vedli i s ještě zkušenějšími gólmany, ale Kuba projevil největší odhodlání. A já se na tuto spolupráci hodně těším."

Ve Vrchlabí, které vyhlásilo útok na postup do první ligy, pokračuje loňská dvojka Martin Abrahám. K dispozici bude i mládežnický reprezentant Daniel Dvořák, junior z Hradce Králové.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz