Brankář Haloda zůstává ve 2. lize. Pomůže otloukánkovi k vzestupu?

Foto: Věra Václavková, dracisumperk.cz

6. listopadu 2019, 14:57

Pavel Mandát

Brankář Ondřej Haloda už zná své nové působiště. Zlínský odchovanec má za úkol pomoci nastartovat Moravské Budějovice, které zatím v soutěži nezískaly ani bod. Dres s žihadlem na hrudi poprvé oblékne ve středečním utkání se Žďárem nad Sázavou.

Nový fanshop

Žihadlům se letos nedaří, družina trenéra Miroslava Vybírala stále ještě nezískala ani bod. To by teď měl pomoci změnit právě Haloda.

Pro Halodu se bude jednat o čtvrté druholigové angažmá v jeho dosavadní kariéře. V minulosti hájil branku Nového Jičína, Hodonína a naposledy Šumperka. Zajímavostí je, že letos na jaře patřil na opačnou stranu barikády, když se coby brankář Šumperka snažil vyřadit Moravské Budějovice z tehdejšího play off. Neúspěšně. Žihadla ve zmíněné sérii nakonec zvítězila a postoupila do finále. Drakům začala dovolená.

„Těším se, je to pro mě velká výzva, doufám, že pomůžu k nějakým bodům.“

Přes léto pak došlo k Šumperku k několika zásadním změnám. Z Opavy dorazil nový trenér Martin Janeček, který si ze severu Moravy přivedl také gólmana Michala Waneckiho. Právě ten si svými výkony v přípravných zápasech vybojoval post brankářské jedničky. A když Draci v září podepsali ještě zkušeného Marka Peksu, musel si Haloda hledat nové angažmá.

Našel ho právě na Vysočině, přičemž Žihadlům by se mohl brankář jeho zkušeností hodit. „Těším se, je to pro mě velká výzva. Doufám, že pomůžu k nějakým bodům,“ má jasno zlínský odchovanec.

Bude pro Žihadla pomyslným jazýčkem na vahách, který jim pomůže k lepším výsledkům?

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz