Bráchové s tátou v jednom týmu. Nová Paka představila další posilu

Foto: Facebook BK Nová Paka

24. července 18:26

Adam Bagar

Čekalo se to, ale nyní už je to oficiální. Útočník Tomáš Půlpán následuje svého staršího bratra Aleše a z Vrchlabí odchází do Nové Paky, kterou koučuje jejich otec.

Nový fanshop

„Na novou sezonu se těším, hlavně zase na spolupráci s tátou a s klukama, se kterými jsem dřív hrál,“ hlásí posila druholigového nováčka na facebookové stránce BK Nová Paka.

„Těším se zase na spolupráci s tátou a s klukama, se kterými jsem dřív hrál.“

Tomáš Půlpán naposledy hrál s bráchou ve Vrchlabí, za které v minulé sezoně zapsal 18 bodů (4+14) v 35 zápasech základní části a dalších sedm (2+5) ve 12 střetnutích play off.

Čtyřiadvacetiletý útočník si zahrál druhou ligu také v Trutnově, Kobře Praha a v Chotěboři. A zkušenosti sbíral i o patro výš, působil v Hradci Králové, Berouně a v Litoměřicích.

Tomáš Půlpán je pátou posilou Nové Paky, která na jaře pod taktovkou jeho otce Aleše slavila snový postup, když po jízdě z play off v kvalifikaci přetlačila Louny celkově 9:8.

Východočeši přivedli kromě bratrů Půlpánových ještě brankáře Michala Mahdala z Hronova, beka Lukáše Bezděka z Kolína a nedávno i útočníka Davida Smékala z Trutnova.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz