Boleslav si stěžovala na dva zákroky Liberce, nakonec sama zaplatí pokutu

Foto: Jiří Princ, hcbilitygri.cz

Vedení Mladé Boleslavi po sobotním derby pod Ještědem zaslalo k disciplinárce dva podněty k potrestání libereckých hráčů, jenže nakonec samo kuriózně pyká.

Jágr Chance liga

Bruslaři porušili Herní řád soutěže tím, že o podnětech podaných proti Tomáši Hanouskovi a Petru Jelínkovi neinformovali Liberec předepsaným způsobem. Za to dostali od extraligového ředitele Josefa Řezníčka finanční pokutu ve výši deset tisíc korun.

Zákrok Petra Jelínka na Davida Němečka

Šéf disciplinárky Viktor Ujčík navíc nenašel důvody pro potrestání libereckých hráčů a s oběma zastavil řízení. Tomáš Hanousek u mantinelu přibrzdil Pavola Skalického, Petr Jelínek po zákroku na Davida Němečka vyfasoval menší trest za hrubost.

Zákrok Tomáše Hanouska na Pavola Skalického

„Charakter ani intenzita zákroků nebyly natolik závažné, aby vyžadovaly dalšího potrestání,“ uvedl Ujčík. Ten se zabýval i zákroky Alexandre Malleta na Radka Smoleňáka a Jiřího Polanského na Mathiase Porselanda. Ani v těchto případech netrestal.

Zákrok Jiřího Polanského na Mathiase Porselanda

Zákrok Alexandre Malleta na Radka Smoleňáka

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz