Bojovník Výtisk získal kamennou helmu a načepoval fanouškům pivo Radegast

18. prosince 2019, 10:01

hokej.cz

Vítkovický obránce Jan Výtisk, čtyřnásobný celkový vítěz Radegast indexu, získal putovní kamennou helmu pro největšího bojovníka sezony 2018/2019. Aby si ji mohli prohlédnout i hokejoví fanoušci z Ostravy, předal ji Radegastovně na náměstí v centru města, kde je od středy 11. prosince do konce aktuální sezony vystavena.

O Kapku lepší hokej

„Jsme rádi, že slavnostní předání helmy proběhlo na místě s originální atmosférou, kde si úspěch Honzy Výtiska mohli vychutnat fanoušci vítkovického klubu,“ řekl během akce Marek Grabovský, manažer značky Radegast.

Kromě slavnostního předání helmy si přítomní fanoušci užili ukázku techniky správného čepování, kterou jim představil Roman Šolc, obchodní sládek pivovaru Radegast. Honza Výtisk si čepování piva vyzkoušel také a ukázal, že je nejen zdatným hokejistou, ale i šikovným výčepním. Fanouškům, kteří na akci dorazili, pak načepoval správně hořké pivo Radegast.

Radegast index je hokejová statistika bojovníků a radost z tohoto ocenění šla na Honzovi během celého večera znát. „Je to pro mě čest. Radegast index je o týmovosti, která nemusí jít během hry tolik vidět, a přitom je důležitá,“ popsal své pocity.

Radegast index hodnotí pobyt na ledě při vstřelených a obdržených gólech, „hit“ soupeře a také každou zablokovanou střelu soupeře.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Všeobecné obchodní podmínky a pravidla | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz