Bojoval v kleci, teď se stěhuje. Bomber Stehlík se v Kolíně uvedl hattrickem

Foto: sckolin.cz

28. srpna 16:37

Jan Šimek

Ve druhé lize platí za střelce, na kterého se můžete kdykoliv spolehnout. Poté, co Nymburk odstoupil ze druhé ligy, bude Jan Stehlík nově sypat góly za Kolín.

NHL 20

Třiatřicetiletý hokejista má zkušenosti také z první ligy, kde si zahrál za tehdejší Sarezu Ostrava, Chomutov či Kadaň. Poslední roky ovšem strávil ve třetí nejvyšší soutěži. Za obávaného střelce platil jak v Klášterci nad Ohří, tak v Nymburku.

Z něj si akorát před čtyřmi lety odskočil na italskou misi do Neumarkt, kde stihl ve 12 zápasech nasázet šest branek a na další tři nahrát. Poslední čtyři ročníky kompletně sehrál v nymburském dresu.

Ve třech sezonách po sobě nastřílel Stehlík, který si mimochodem vyzkoušel i bojovat v kleci v zápase MMA, během základní části 20 branek. V uplynulém ročníku zářil ještě víc. Ve 37 duelech nasázel za Nymburk 30 gólů a přidal 16 asistencí.

Svůj potenciál načrtl kolínským fanouškům hned při své premiéře za Kozly. V přípravném utkání s Havlíčkovým Brodem nasázel hattrick, a výrazně tak přispěl k vítězství 6:4. Co ukáže v ostré sezoně?

Aktuální kádr SC Kolín

Brankáři: Martin Sejpal, Ondřej Martínek, Denis Hermann.

Obránci: Jan Hanzl, Petr Pýcha, Marek Březina, Martin Barták, Lukáš Havelka, Josef Nutil, Radek Jelínek, David Křeček.

Útočníci: Jiří Kysela, Michal Procházka, David Šafránek, Josef Malý, Dominik Zumr, Robin Martínek, Robin Netušil, Luboš Kozák, Marek Němec, Josef Pilný, Václav Jankovský, Jakub Semirád, Martin Černý, Lukáš Beran, Denis Hladík, Jan Stehlík.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz