Bobři lovili ve Vsetíně a chystají další posily. Kdo kádr opouští?

Foto: hc-vsetin.cz

Druholigové Valašské Meziříčí hlásí druhou útočnou posilu, po Michalu Romančíkovi získalo do svých řad Tomáše Vávru. Klub o tom informoval na svých webových stránkách.

HokejkaTV

Osmadvacetiletý útočník hrál za Valašské Meziříčí už v závěru posledního ročníku, kdy měl k Bobrům vyřízeny střídavé starty ze Vsetína. Teď už se hokejista s 200 prvoligovými starty za Ústí nad Labem a Vsetín stává stabilním členem Bobrů.

„Jednání o příchodu Tomáše Vávry bylo dlouhé a stálo nás to hodně práce, ale nyní už můžu potvrdit, že do týmu míří po Michalu Romančíkovi další vynikající útočník,“ sděluje spokojeně sportovní manažer valašského klubu Petr Dvořák.

„Intenzivně ještě pracuju na posílení obranných řad a jednám s potencionálními hráči na tuto pozici. Pokud se to podaří, posílíme o dva kvalitní obránce.“

Tím posilování ve Valašském Meziříčí nekončí. „Intenzivně ještě pracuju na posílení obranných řad a jednám s potencionálními hráči na tuto pozici. Pokud se to podaří, posílíme o dva kvalitní obránce,“ prozrazuje Dvořák, který hlásí i ztrátu.

Po třech sezonách už nebude oblékat dres s bobrem na prsou obránce Vladimír Váňa, který si hledá angažmá v jiném klubu. Dvaadvacetiletý odchovanec zlínského hokeje sehrál za Bobry celkem 93 zápasů, nasbíral v nich 23 bodů (4+19).

Aktuální soupiska HC Bobři Valašské Meziříčí

Brankář:
Jiří Slovák.

Obránci:
Stanislav Báchor, Vojtěch Baroš, Tomáš Holiš, Libor Kamas, Miroslav Mikel, Jiří Weintritt.

Útočníci:
Tomáš Andris, Tomáš Brunec (zraněný), Patrik Dalajka, Josef Daněk, Petr Dvořák, Šimon Kuchařík, Ondřej Martiník, Daniel Paťava (zraněný), David Peška, Jakub Pořický (zraněný), Michal Romančík, Petr Seidler, Marek Smrčka (zkouška), Rostislav Vaněk, Tomáš Vávra.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz