Bleskové posily pro Kadaň: Jánský, Říha, Kachyňa či Kuchař

Foto: Jan Čech, hokejkv.cz

8. září 2018, 16:40

Václav Jáchim

Dlouho nebylo jasné, jestli Kadaň zůstane ve startovním poli Chance ligy. Pak panovaly otazníky, kdo v barvách Trhačů nastoupí. Krátce před startem úvodního duelu je základní sestava na světě.

Nový fanshop

Severočeši museli bleskově skládat kádr, pro úvod Chance ligy přivedli několik zajímavých tváří. Do branky se dnes proti nováčkovi z Poruby postaví Ondřej Kuchař, jinak kmenový gólman karlovarské Energie.

Po potvrzení účasti Trhačů v soutěži se budování mužstva ujal Petr Klíma, někdejší federální reprezentant a dlouholetý útočník NHL už v Kadani vypomáhal během minulé sezony. Hlavním koučem byl jmenován Radek Kämpf.

Hokejovou Kadaň tlačil čas, přesto ulovila některé zajímavé ryby. Ofenzivě Trhačů by měly prospět zkušenosti Petera Jánského (na snímku). Dlouholetý hráč Litvínova má na pažbě i mezistátní starty. V obraně je k dispozici veterán Jakub Trefný, po neúspěšné zkoušce v německém klubu Tölzer Lowen je zpátky Šimon Szathmáry.

Do defenzivy může kouč Kämpf nasadit Ondřeje Kachyňu, jehož zdobí minulosti v mládežnických reprezentačních výběrech a také pobyt v zámořské juniorce. Kachyňa společně s útočníkem Ondřejem Šulkem dorazili z Českých Budějovic.

Útočná produktivita by měla být mimo jiné na Jaroslavu Kůsovi či bývalém hráči Karlových Varů Lukáš Klímovi, jenž v Kadani navazuje na slavné rodinné předchůdce – dědečka Josefa nebo strýce Petra.

Návrat na sever Čech uskutečnil Lukáš Říha. Sedmatřicetiletý matador začínal minulý ročník v polské Osvětimi, pak se krátce objevil v sestavě tehdy druholigové Poruby. Teď je někdejší hokejista Litvínova, Jihlavy, Vsetína, Třince a dalších klubů připraven pomoci Kadani.

Kádr SK Trhači Kadaň:

Brankáři:
Ondřej Kuchař, Petr Hamalčík.

Obránci:
Jakub Trefný, Ondřej Kachyňa, Lukáš Popela, Patrik Kadeřávek, Šimon Szathmáry.

Útočníci:
Lukáš Říha, Peter Jánský, Jaroslav Kůs, Lukáš Klíma, Ondřej Šulek, Václav Rezek, Jaroslav Janeba, Josef Rindoš, Filip Helt, Jan Svoboda, Petr Maršoun, Jan Müller, Jiří Tupý.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz