Beťko a Prčík v Hodoníně skončili, Drtiče povede Roman Čechmánek

Foto: Kateřina Juříková, hcporuba.cz

6. listopadu 2017, 12:23

Adam Bagar

Hodonín před sezonou vyhlásil útok na postup do WSM Ligy, jenže dosavadní výsledky nejsou takové, jak by si tamní vedení přálo. I proto po domácí prohře 2:6 se suverénní Porubou sáhlo ke změně trenérů. Stanislav Beťko a Jan Prčík na střídačce končí, novým hlavním trenérem se stal bývalý reprezentační brankář Roman Čechmánek!

Plekanec Chance liga

Čechmánek naposledy působil druhým rokem ve Valašském Meziříčí. Tam plnil roli trenéra mládeže a zároveň asistenta trenéra u prvního týmu. O víkendu se však rozhodl přijmout pro něj zajímavější nabídku ambiciózního Hodonína.

Drtiči míří výš. Hodonín chce do WSM Ligy, vrátí se po 23 letech? »

„Odchod pana Čechmánka mě velice mrzí. Odvedl tady dobrou práci, přeju mu v budoucnu hodně štěstí,“ uvedl k nečekanému odchodu bývalého vynikajícího brankáře manažer klubu Petr Dvořák, který musí co nejdřív najít náhradu.

Olympijský vítěz z Nagana na jihu Moravy nahradí Stanislava Beťka a Jana Prčíka. Vaz jim definitivně zlomila sobotní porážka 2:6 s Porubou. Oba trenéři se sešli s předsedkyní klubu a po vzájemné dohodě ukončili působení u Drtičů.

Čechmánek se do Hodonína vrací po čtyřech a půl letech

Roman Čechmánek se na hodonínskou lavičku vrací po čtyřech a půl letech, na konci sezony 2012-13 dělal asistenta Miroslavu Barusovi. „Nový trenér převezme mužstvo už na dnešním odpoledním tréninku,“ informují Jihomoravané.

Těm aktuálně patří druhá příčka tabulky. Na suverénní Porubu, která vyhrála dvanáctkrát v řadě, však ztrácejí už propastných devět bodů. Čechmánek se poprvé na postu hlavního kouče Drtičů představí už ve středu na ledě Šumperka.

RSS | Kontakt | Podmínky užití | Reklama - Provozovatel BPA sport marketing a.s. ve spolupráci s eSports.cz, s.r.o.

ISSN 1214-5718 | dotazy na redakci: redakce@hokej.cz, obchod/reklama: obchod@hokej.cz, technický provoz: webmaster@hokej.cz